Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első randi idősebbel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi idősebbel?

Figyelt kérdés

18 vagyok és randim lesz egy 40 évessel. Nagyon normális és rendes pasi,nem csak AZT akarja. Miről lehet beszélni egy ennyivel idősebb pasival illetve hogy viselkedjek,hogy szimpatikus

legyek neki?



2016. okt. 11. 17:29
 1/7 anonim válasza:
Atyaúristen... Én csak ennyit írok.
2016. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Látod, már itt szembetűnő a rossz hozzáállás. Nem kell sehogy szimpatikusnak tűnnöd.
2016. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"hogy viselkedjek,hogy szimpatikus

legyek neki?" - na ez itt a - korkülönbség utáni - k..rva nagy probléma...

2016. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legyél önmagad! Ha ez tetszik neki, akkor hurrá, ha nem, akkor meg mehet a levesbe. Fiatal vagy, de tudatosítsd magadban, hogy saját magadnak kell megfelelned.
2016. okt. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
4 válaszolóból 3 életképtelen. És te ezektől kérdezel...
2016. okt. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne beszélj iskolai dolgokról. A hozzád hasonló korú barátnőidről, barátaidról se, kivéve, ha nekik is jóval idősebb párjuk van.


Legyél megbízható. Ne mond le a randit ha nincs alapos indokod rá. Ha megígérsz valami apróságot, akkor tartsd be.


Egyébként add magadat. Ne csinálj olyat, amit nem akarsz te magad is. Ha valamitől rosszul érzed magad, mondd meg.

2016. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lásd előttem szólót! :)

És ha nem jön össze, akkor szólj! ;)

Szintén 40-es pasi :)

2016. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!