Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet kapcsolatom ha sokat sírok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet kapcsolatom ha sokat sírok?

Figyelt kérdés
Nem azért mert depressziós lennék vagy túlságosan szomorú, csak ha mondjuk valakitől sok szeretett kapnék vagy sok törődést akkor nem tudnám máshogy kimutatni, sokszor előfordulna a sírás. Van aki ezt képes tolerálni ?
2016. okt. 11. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Ha lány vagy akkor szerintem ez egy aranyos reakció lenne számomra. Ha fiú vagy akkor a választ meghagyom a lányoknak. :)

2016. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, nem mindenki bukik az érzéketlen jégcsapokra. :)
2016. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább ez, minthogy érzelemmentesen fogadj mindent.

Az megöli az intimitást, mert a másik úgy érzi, nem bízol benne annyira, hogy megnyílj neki.


Én is ilyen kimért vagyok sokszor, nem mutatok érzelmeket mások előtt (sokan hidegnek, megközelíthetetlennek gondolnak), de a párom pl. ezernyi arcomat ismeri.

2016. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!