Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom több hónapja együtt vagyunk, de most legutóbb mikor találkoztunk kicsit furcsa volt, ő azt mondta fáradt, sokat dolgozik, most két napja nem is ír, szerintetek kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Utoljára én hívtam mikor beszéltünk telón,akkor azt mondta szeret,meg dolgozik.De egy üzit nem tud küldeni?
2012. jún. 3. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Az embereknek vannak kötelességeik, dolgozni kell, nem minden rólad szól, vedd tudomásul hogy dolgozik, ha ideje lesz, akkor biztos keres, nem kell egyből pánikolni,hagyd levegőzni!!
2012. jún. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az oké hogy sokat dolgozik nem is baj. De mióta együtt vagytok gyakran csinálja ezt? Vagy csak nem rég kezdödtek, mert akkorlehet hogy nem csak munka van háttérben. Én azért utána néznék a helyedben, ne hogy pofára ejtsenek
2012. jún. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!