Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is igaza van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is igaza van annak, aki szerint az extrém kover emberek unintelligensek?

Figyelt kérdés
Egyesek szerint az okos emberek megértik, mitol lehetnek egészségesek es fittek. A buták pedig elhagyják magukat.
2016. okt. 12. 02:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Baromság.
2016. okt. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet benne valami.
2016. okt. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%

Szóval ha megértetem valakivel hogy mitől lesz egészséges és fitt, akkor megnő az intelligenciája! Figyelj tesó, ez a zseniális gondolat forradalmasítani fogja a gyereknevelést. Kész géniusz lesz a következő nemzet.


És azt tudtad hogy az itelligens emberek hasznosnak fogják ítélni ezt a választ? Na lássuk, milyen az intelligens emberek aránya az oldalon.

2016. okt. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Amikor egy csomó orvost látsz dohányozni, az szerinted azért van, mert nincsenek tisztában a dohányzás egészségükre gyakorolt következményeivel és kockázataival, vagy azért, mert nincsen akaraterejük letenni egy függőségen alapuló szokást?
2016. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
81%

Akkor a fitneszguruk lennének a legokosabb emberek. Khm, Schobert Norbert, khm... hát igen :D


Egyébként elméletben én is nagyon vágom az egészséges életmódot meg a heti négy nap sportot, aztán 12-13 óra egyetem + munka után csak az ágyban fekvésre vagyok okos.

2016. okt. 12. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

"Akkor a fitneszguruk lennének a legokosabb emberek"


H lehet ennyire logikátlan dolgot írni? Miért következne a kérdező kérdésből ez az állítás? Ha egy A tulajdonságot az unintelligenciához kapcsolunk, a komplementerére nem lesz azonnal igaz h intelligens.



A kérdés az EXTÉRM kövér emberekre vonatkozik. Azaz kb 150kg fölött. Nos az ilyen szintű önromboláshoz azért már nagyon ostobának kell lenni.

2016. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

#6


Egyesek szerint az okos emberek megértik, mitol lehetnek egészségesek es fittek. A buták pedig elhagyják magukat.


Az extrém elhízás is relatív fogalom, de egyébként értem a halmazelméleti megközelítésedet. :) de ebben az esetben sajnos elő kell vennem a genetika kártyát. :D lehet hogy valaki valamilyen betegség következtében hízott el extrém módon, ami szintèn nem köthető az intelligenciához. De azt lássuk be, ha megnézel egy intelligencia tesztet, akkor szerinted ott lehet következtetéseket levonni arra, hogy aki azokat jobban oldja meg, az azt is érti hogy miért fontos hogy az ember fitt legyen?

2016. okt. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Butaság. A férjem kövér, de pár pillanat alatt lenyom bárkit az eszével.
2016. okt. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

"Az extrém elhízás is relatív fogalom"


Nem 100-200 túlsúlyt cipelők ebbe a kategóriába tartoznak, általában ezt 150 kg fölöttinek szokták mondani.


"lehet hogy valaki valamilyen betegség következtében hízott el extrém módon"


Lehet, de a kérdés nem róluk szól.


"De azt lássuk be, ha megnézel egy intelligencia tesztet, akkor szerinted ott lehet következtetéseket levonni arra, hogy aki azokat jobban oldja meg, az azt is érti hogy miért fontos hogy az ember fitt legyen?"


Elég valószínű ugyanis az iq az információk összekötésével is kapcsolatban van. Persze ez nem jelenti azt h csinálni is fogja.


Egyébként ha megnézed az extrém elhízott embereket a tv-ben, akiket bemutatnak/megműtenek, egyik sem egy lángész. Egész életüket tv nézéssel, játékkal és gyors kaják rendelésével töltik.

2016. okt. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#9 érdekes, hogy én botor módon az extrém elhízást a magas testzsírszázalékhoz kötöttem. De kis botor vagyok. :D
2016. okt. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!