Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hazudtam a szüleimnek fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudtam a szüleimnek fél éve, hogy volt már barátnőm. Mit tegyek? 17F

Figyelt kérdés
EZERSZER MEGBÁNTAM AZÓTA!!! :,( Szóval belekezdek... Anya, apa és a nagyszüleim folyton azzal nyaggattak, hogy mi a szitú a csajokkal, kinek udvarlok jelenleg, mutassam be a mostani csajom, mikor viszem randira a leaányzót, stb... Holott soha nem volt barátnőm... :( Pedig folyton keresek csajt, osztálytársnőim is segítenek, tippeket adnak, stb...Anyát is nagyon érdekelte a dolog, de ő nem kérdezett, ezt mondta "Tiszteletben tartom a magánéleted!". Apám a héten vagy 4-5-szor felhozta a témát, de mindig kitértem a beszélgetéstől. A nagyszüleim meg... No comment... Nem bírtam tovább... Elegem lett abból, hogy mindenki folyton erről faggatott. És meguntam. Fogtam magam, mondtam hogy ebből elég, azt mondom van csajom és akkor végre békén fognak hagyni, leszállnak rólam és minden megy úgy mint régen. Hát marhára nem így történt... Mindenki tök boldog volt, apám végtelenűl büszke, a báttyám kezet rázott velem, a nagyszüleim meg odavoltak, s vissza. 3 hétig újjongtak, boldogok voltak. És közben, szép lassan oltári nagy bűntudatom lett... Rádöbbentem, hogy iszonyú nagyott HIBÁZTAM! Az egész családott átvertem, mindenkit, AKI SZERET! :,( Ők csak jót akartak nekem, erre én ezt tettem... Fél éve történt ez, karácsony elött... Azóta is boldogok a "barátnő" miatt, a "sikeres randik" miatt és azzal a lánnyal azóta még "szakítottam is"... Hatalmas bűntudatom van... Azt akartam, hogy boldogok legyenek! :,( Mit tegyek?
2010. ápr. 25. 18:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne legyen ezért bűntudatod, ők szekáltak mindig a " van már csajod" kérdéssel,amikor semmi közük hozzá. Ezt megmondhatod nekik is, vagy teheted azt,amit az előzőek javasoltak, vájkálj a szüleid/ nagyszüleid magánéletében.


L/17 (Még nekem sem volt pasim, de szerencsére engem csak pár marha kérdezget, akikkel ritkán találkozom :D)

2010. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
hát jót röhögtem mit ne mondjak xd
2010. ápr. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy szerezzél barátnőt? LÉGY FÉRFI!

Na jó, nem, de ettől függtlenül légy férfi. Kezdd azzal, hogy elmondod mindenkinek, mi a helyzet, és jól leb*szod őket, hogy így stresszelnek. Ne hagyd, hogy félbeszakítsanak, amint valaki elkezd beszélni a mondókád közben, szakítsd félbe jó hangosan, hogy "hadd mondjam végig". Az én családomban legalábbis csak így lehet kommunikálni valamit. A szüleidnek mondd meg, hogy ha rákérdeznek, hogy van-e barátnőd, 1 napig nem szólsz hozzájuk. Ha utána még1x rákérdeznek, akkor 2 napig, és így tovább. Nagyszüleiddel ugyanez, csak vedd a látogatásaid gyakoriságát (mondjuk 1 hét), és mondd meg, hogy ha ottléted során a szerelmi életedről kérdezősködnek, akkor 1 hétig nem mész hozzájuk. Ha ezután még1x rákérdeznek, akkor 2 hétig, és így tovább. Ez nem duzzogás, hanem arról van szó, hogy nagyon szeretnek, meg féltenek, meg minden. Így értésükre adhatod, hogy megfojtanak a szeretetükkel. Hidd el, jobban fogja zavarni őket, hogy ignorálod őket, mint az, hogy nincs barátnőd.


Egyébként pedig a csajokat semmi sem taszítja jobban, mint ha egy fiú túl görcsösen próbálkozik, és valszeg ez játszik Nálad is, hiszen nem akármilyen stressz alatt vagy, amikor egy lánnyal beszélsz.

2010. ápr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!