Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátnőm, ha a kebel szót használom a melleire?

Figyelt kérdés
Azt mondja, idegesíti ez a szó. De vajon miért? A csöcs, a cici, cickó vagy didi jobb lenne? Nem hiszem, a kebel sokkal költőibb, líraibb szó a női emlőkre.
2010. ápr. 25. 19:09
1 2
 1/17 anonim válasza:
kérdezd meg tőlle ebben nehéz segíteni
2010. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Régies szó, kevesen használják! Ha nem tetszik neki, egyszerűen ne használd!
2010. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
hívd tőgyeknek.
2010. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor próbáld meg a menzeszt "Vér néninek" nevezni. Rögtön örülni fog a kebel szónak. :D

Egyébként ha nem tetszik neki, ne használd. Ennyi.

2010. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Thurston ***** válasza:
Azért, mert mesterkélt hatást kelt. Ez ugye azt jelenti, hogy egy gyökér vagy, ha nem lenen világos.
2010. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

a kebel szóra nekem az ugrik be, hogy telt, nagy..

Nem tudom h mekkora a bnődé, de lehet h ez zavarja..

2010. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Bocs, de attól, hogy régen töbebt használták ezt a szót, még nem lesz se költőibb, se líraibb. Mi lenne, ha melleknek hívnád őket? Például. Az lehet a probléma, hogy te ettől komolyan azt hiszed, hogy nagyon költői vagy. Ez meg elég visszatetsző lehet. Már így a kérdés alapján...
2010. ápr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én úgy érzem magam ettől a szótól, mintha középkori kocsmárosné lennék
2010. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a volt pasim sosem mondta azt, hogy csaj vagy lány, hanem mindig csak azt, hogy lányka, kislány. De nem gyerekekre, hanem fiatal lányokra, nőkre. Borzalmasan idegesített, mert ez olyan finomkodó volt. De még egy csomó ilyen dolga volt (pl. sose mondta, hogy pisilni, csak azt, hogy vizelni, ami szerintem olyan hivatalos szöveg vagy nem is tudom). Gondolom a barátnődet is ezért idegesíti a kebel, mert az is ilyen finomkodó szó. Engem is idegesítene.
2010. ápr. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Nem tudom, miért nem örül, mikor ezt mondom neki:


Szépen formált kebleidnek örök rajongója lettem.

2010. ápr. 25. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!