Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szereti a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szereti a barátnőm, ha a kebel szót használom a melleire?

Figyelt kérdés
Azt mondja, idegesíti ez a szó. De vajon miért? A csöcs, a cici, cickó vagy didi jobb lenne? Nem hiszem, a kebel sokkal költőibb, líraibb szó a női emlőkre.
2010. ápr. 25. 19:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem a legjobban, ha azt mondja a barátom, hogy "úgy imádom a cicidet." de engem az se zavarna ha kebelnek mondná. Szeretem, ő is engem és akármit mond mindig úgy mondja hogy ez érződjön. :)
2010. ápr. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te túl művészlélek vagy hozzá...ez a mondat olyan..hát nem is tudom. Én is valami középkori környezetet tudnék hozzá elképzelni,olyan költői,túl költői,nem azt mondom,hogy idiótán beszélj,de ez azért..hát nem tudom,kinek tetszik,talán egy hasonló gondolkodású lánynak. Engem is idegesítene,nem szeretem az ilyen fellengzős szöveget.Bocs. 18/L
2010. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bocsi, de én is röhögnék egy jót, ha a barátom azt mondaná, hogy rajong a kebleimért. most komolyan, ha nem vagy még 50 fölött, akkor neee...
2010. ápr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a kebel az olyan nyanyás szó:D
2010. ápr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sok a szöveg kevés a tett.
2010. ápr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Szerintem ez egy csodálatos szó a női mellekre. Csak furcsán hangzik a mai világban valami szépet is mondani egy csodára. :)Rem. értitek mire akarok kilyukadni...
2011. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nekem se tetszene....szerintem mondd neki másképp
2011. júl. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!