Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Muszáj segítenetek! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj segítenetek! Mit gondolhat rólam? Van egy felettem járó pasi és igaz h van bnője, de. (lent)

Figyelt kérdés

szóval van bnője,de mégis szoktunk szemezgetni.Igen ismerem a mondást is: "hűséget fogadtam,nem vakságot!" :D

Színészkedik és ebben a hónapban 2x is láttam az előadásukat.Mikor először láttam akkor mosolygott,szemeztünk és kigombolta-kissé látványosan-az ingét:P aztán haza kellett mennem,szóval nem tudtam ott maradni az előadás végéig sajnos,de néztem képeket,és azután miután én elmentem már nem volt kigombolkozva.

Múlt héten pedig még 1x megnéztem az előadást,de ezúttal már végig tudtam nézni.Most is mosolygott,de nem is keveset,hozzá tenném a műsor majdnem 2 órás volt,de ez semmi...éneklés közben mosolygott. Én meg csak pironkodtam (: Nah szóval mi a véleményetek??

16(L


2010. ápr. 25. 19:22
 1/6 Thurston ***** válasza:
Rengeteg mindent gondolhat rólad. Remélem ez segített, mivel ennél konkrétabb választ nem nagyon lehet adni egy ilyen kérdésre. MÉg akkor sem, hogy nagyonfontosjaj.
2010. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ömm köszi a választ.Akkor várjunk,rosszul fogalmaztam,azt jobb lett van kérdezni h Lehet-e köztünk vmi is? De nem tudom mmár kijavítani:( így mit gondolsz/tok??
2010. ápr. 25. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jókat gondol rólad,mert különben nem mosolyogna..

Derítsd ki ,h van-e barátnője:D

Közösségi oldalakon milyen a kapcsolata(egyedülálló/párkapcsolatban)

Vagy kérdezd meg a közös barátaidat,nem kell elmondanod nekik,h tetszik:D Csak kérdezd meg

remélem,h tudtam segíteni:D

Sok sikert..

2010. ápr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod^^

Igen van bnője:S hogyne lenne ilyen jó pasinak :D

És beszélgettem már róla 1ik osztálytársammal aki egyben az ő csoporttársa is,és azt mondta hogy,idézném "csak azt lehet elvenni aki akarja is h elvegyék"...ebből nekem az jött le h akár velem is összejöhetne.Csak attól félek h utána én lennék a "suli k*rvája" :S

2010. ápr. 25. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
hát lehet,hogy csak játszik veled,mert látja rajtad,hogy ő bejön neked.Ha komolyan akar tőled valamit akkor dobni fogja a csaját és megfogja tenni az első lépéseket!Ha ez nem fog hamarosan bekövetkezni akkor mindenképen csak játszik... Csak nehogy te lépj először mert ha nem gondolja komolyan az iszonyatosan kínos lesz neked és valószínüleg kitudódik majd... a szépfiúkkal vigyázni kell:D:D
2010. ápr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hogy neked mennyire igazad van:O igazán okos hozzászólás,és erre nem is gondoltam még:$

Minden esetre remélem azért barátság lehet köztünk:P Majd vigyázok és oda próbálok figyelni a viselkedésemre:D De az első lépéseket én meg sem merném tenni:$ ahhoz túl félénk vagyok,szóval ezzel nem lesz gond...azt hiszem:D

Nagyon köszönöm a választ! (:

2010. ápr. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!