Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy 19...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy 19 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és még sose volt barátom. Randizni már randiztam többször is, de sose jön össze. Csókolózni is csak egy fiúval csókolóztam, de ő nem is tetszett, csak barátok voltunk és megcsókolt én meg csak azért hagytam, mert cikinek éreztem, hogy még nem csókolóztam. Azt szokták rám mondani, hogy nagyon szép vagyok, egy időben modellkedtem is. Senki nem érti körülöttem, hogy lehet, hogy nincs és nem is volt senkim, egyszer a barátnőm pasija mondta, hogy én tuti mindenkit elutasítok, mert ő ezt nem érti... Hallom vissza másoktól, hogy ez meg az a pasi, hogy bámult itt meg ott, van olyan akin én is látom, hogy tetszem neki, de nem mer kezdeményezni, pedig én barátságos vagyok és nem játszom az elérhetetlent. Egyszer egyik fiú barátom mondta, hogy vannak hibáim a személyiségemben amiket Ő elmond ha akarom, mert ezt más fiúk is észrevehetik, de épp veszekedtünk (nem emiatt) úgyhogy nem kérdeztem meg tőle mik azok. Mi lehet a gond? Milyen tulajdonságai lehetnek egy lánynak ami miatt a fiúk nem mernek kezdeményezni? Mert ha nem a külsőmmel nyílván a személyiségemmel van gond...19/L

2016. okt. 14. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet a kisugárzásod miatt nem mernek közeledni feléd... vagy ha egyik randid után sem jött össze párkapcsolat, akkor lehet, h a személyiségeddel valami nem stimm.
2016. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simán lehetnek olyan személyiségbeli hibáid, hiányosságaid, ami miatt inkább elkerülnek. Nekem is van hasonló lány barátom, aki gyönyörű, de egy hétig sem bírnám ki vele. Viszont általánosságokban kár erről beszélni, ezzel nem jutsz közelebb a megfejtéshez. Sok minden lehet idegesítő egy emberben, de ha szeretünk valakit, elfogadjuk a hibáit is. Sőt ezek a dolgok fejleszthetők, ahogy szükség is van arra, hogy folyamatosan fejlesszük a személyiségünket. Az, hogy épp veszekedtetek a barátoddal, és emiatt nem kérdezted meg erről a nagyon fontos dologról, máris elárul valamennyit rólad. Szerintem beszéld meg ezzel a barátoddal a dolgokat, kérdezd meg, hogy ő hogy lát téged. Ha van ilyen barátod, becsüld meg, hiszen az őszinteség a legnagyobb dolog, amit adhatunk másoknak.
2016. okt. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából ezt azoktól kérdezd akik ismernek, pl. barátaid. Mert itt felsorolhatunk 100 féle okot ha nem tudjuk milyen vagy valójában. Lehet hogy félnek tőled...mert erős jellem vagy. Lehet hogy cukinak tartanak...azért nem akarnak megbántani és közeledni. Lehet azt hiszik hiába közelednétek, te elutasító lennél.
2016. okt. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legegyszerűbb az lesz, ha - amikor nem veszekedtek - megkéred újra a barátodat, mondja el, milyen személyiséghibákra gondolt? Csak mert mi itt így látatlanban hiába találgatunk, nem ismerünk téged...
2016. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vénlány vagy sajnos...
2016. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A mai fiuk ilyenek nem nagyon mernek kozeledni egy szep lanyhoz. Magambol kiindulva en se mennek oda gyomorideg nelkul egy szep lanyhoz pedig helyes ferfinek tartanak. Randiztam mar olyan lannyal aki nagyon csinos volt de barmit mondtam mindenen nevetett de mar idegesitoen. Nem tudtam normalisan beszelgetni vele. Lehet tul komoly vagy. A ferfiak szeretik ha egy no kicsit bolondos ,vicces de megis komoly temakrol is lehet vele beszelgetni.
2016. okt. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem igen hiszem el rólad, hogy ilyen meg olyan vagy, mert ezt te írtad, és az önismereted a béka segge alatt tartózkodik éppen. Találkoztam már olyan lánnyal, aki minden jóval teletömött szöveggel jellemezte magát, de amikor megismertem kicsit jobban, ugyanolyan flegma, bunkó, lenéző alpári buta nő volt ,mint aminek tippeltem volna elsőre.
2016. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!