Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet olyan pasit találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet olyan pasit találni aki aranyos kedves és mindig dicsér?

Figyelt kérdés
:( remélem nem reménytelen... a ti pasitok ilyen?20L
2010. ápr. 25. 21:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy túl nagyok az igényeid? egy pasi csak akkor dícsér ha tényleg csináltál valami jót. Tehát ha kivered a fogát akkor nem fog megdícsérni, meg akkor sem ha úgy nézelki mint egy bohóz (kivéve ha fardsangi bálra készültök). Egy pasi akkor dícsér ha igazán szeret és ha van miért!
2010. ápr. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:

hát bnőm szerint én ilyen vagyok.

mondjuk én állandoan dícsérem meg szépeket mondok neki...

szerintem iskolába jársz tuti találsz egyszer...

nem reménytelen ne búslakodj tuti eljön az igazi:)

2010. ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

nézz körül az Orion övön..

vagy a Sin32-es bolygón...

2010. ápr. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak... Én pont ilyen vagyok, pont ezt csinálom(értsd úgy, hogy most van egy lány, és neki próbálom, de ezt nem igazán értékeli, jobban szereti, ha piszkálják)
2010. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Bocs nem ezt, hanem ez nem igazán érdekli.
2010. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz,én is ezt csinálom,de az az igazság h valójában nem ezt akarjátok....
2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Xen bolygó.
2010. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Az első kettő stimmel :D A "mindig dícsér" már más kérdés. Jobban szeretem éreztetni a dolgokat, mint kimondani.

22ff

2010. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy szépeket mond:Dmeg mindig kedveskedik(persze az én részemről is lennének ilyen dolgok)
2010. ápr. 25. 21:13
 10/24 anonim ***** válasza:
Sajna nem tudom a válasz után lemosni magamról, hogy beképzelt vagyok, de én 6 éve vagyok boldog párkapcsolatban jövőre esküvő és én pl mindent megteszek a páromnak/páromért. Persze a papucsság kizárva. A környezetem többsége irigyel is ezért, de én hiszem, hogy a kompromisszum a jó kapcsolat alapja. Többek közt...:D
2010. ápr. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!