Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni leginkább helyes életszemléletű, normális, aranyos lányt?

Figyelt kérdés

Diszkó? Kocsma? (Eleve kizárva mindkettő.)

Internet? (Nekem nem jött be.)

Utcán leszólítás? (Lutri.)

Egyéb?


Neked hol sikerült?


2010. szept. 7. 12:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Próbálkozz a holdon

Ott még csúnya lányt senki nem talált

2010. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem még nem sikerült öt év alatt, de nem adom fel!
2010. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Hm. Engem neten sokan megtaláltak :D
2010. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Templom :P

Amúgy passz.

2010. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A lányoknak könnyű fiút fogni. Neten társkereső regisztráció után pár órával már 20-30 levél van a virtuális postaládájukban, válogathatnak. Csakhogy én férfi szempontból nézem a dolgokat...
2010. szept. 7. 12:30
 6/30 anonim ***** válasza:

Nekem 23 évesen sikerült. Fent volt az adatlapom egy párkereső oldalon, normálisan kitöltve, és hogy kedves aranyos lányt keresek akire odafigyelhetek, akivel mindig együtt lehetek. Pont az a lány írt nekem akit kerestem:)

Mára 25 múltam a lány a menyasszonyom fél éve, másfél éve együtt vagyunk, összeköltöztünk. Ehhez szerencse is kell. Szóval az internet én szerintem nem olyan rossz dolog, főleg ha nincs más túl sok lehetősége az embernek, mivelhogy nem tud/vagy nem akar olyan helyeken mozogni ahol esetleg ismerkedni lehetne. (Szórakozóhelyek...stb..)

2010. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én is fél éve fent vagyok társkeresőn, de az a tapasztalatom, hogy a normális és szép lányok egyből levélözönt kapnak, éshát nemegyszer 30-szoros konkurenciával nem lehet mit kezdeni.
2010. szept. 7. 12:37
 8/30 anonim ***** válasza:
72%

Na az azért túlzás, hogy a lányoknak könnyű párt találni.

Hiába kapsz 30 levelet ha abból 28 olyan hogy: Hu de szexi vagy bébi! meg az ehez hasonló ultra gáz szövegek vannak benne.. a meg kifogsz egy aranyosnak tűnő fiut, attol még nem biztos hogy összejön..

Sajnos a mai férfiak annyira félősek (mint pl. te, kérdező), hogy inkább jol elvannak az önsajnálatukkal..

2010. szept. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%
egy ismerősöm a neten vett magának feleséget. igaz a fülöpszigetekről.és ő költözött oda hozzá,de ott legalább mindíg jó idő van. [link]
2010. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Írtam én rengeteg levelet (50-et legalább), normális stílusban, esetenként próbáltam irodalmiaskodni is, semmi mai szleng, de a nagyjára választ se kaptam, aki pedig válaszolt, az is "lekopott" 2-3 levélváltás után. Arra is gondoltam, hogy túl komoly vagyok és esetleg az a baj, dehát nem akarok gyerekes szövegekkel idétlenkedni, nem hiszem, hogy olyan lányt keresnék, akinek az tetszene.
2010. szept. 7. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!