Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bonyolult dolog ez? Többi Lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult dolog ez? Többi Lent.

Figyelt kérdés
Probálom rövidre fogni. Munkám folyamán ugymond rám volt kattanva egy jóval fiatalabb nő mint én,elég erőszakos volt ugymond,pedig mondtam kerekperec van családom gyerekeim feleségem nem akarok semmilyen viszonyba belekeveredni,rá pár hétre kaptam egy sms-t a telefonomra,hogy szeretlek stb,a feleségem elolvasta balhé lett belőle,visszahivta a számot mondta a csaj hogy igen rám van kattanva de nem volt köztünk semmi testiség stb,fél igazságokat mondott de beakart kavarni azt hitte ha én összeugrok a feleségemmel akkor automatikusan vele összejövök,(női logika) gyakorlatilag itt be is fejeződött volna a történet,ez 3 éve volt. Nem régen viszont kiderült a feleségemről hogy két éves viszonyt folytatott a hátam mögött egy jóval fiatalabb férfivel,annyi magyarázatot kaptam erre hogy ő bizony azt "hitte" hogy én nekem az a nő egy szerető volt a mai napig meg van. De semmi jelét nem adtam és nem is mondtam hogy van valakim,ugy gondolta akkor ő is tart egy szeretőt és élünk igy boldogan amig meg nem halunk, :-) Most ott tartunk,hogy én nem csaltam meg mert ezt azóta be is bizonyitottam beszéltünk ezzel a nővel akire ő gyanakodott,nem volt semmilyen viszonyom,ő viszont szét csalta a fejem két éven keresztül,és állitólag engem "szeret" a feleségem a szeretője csak egy szexpartner vagy nem tudom mi volt neki. Azóta kibékültünk megprobáljuk újra éleszteni a dolgot,de nem rég felhivta a szeretőjét egy ürügyel,bár gondoltam nem tartja be a megállapodásunkat hogy megszakit vele minden kapcsolatot. Tehát véleményekre lennék kiváncsi,aki volt már hasonló szituációban.
2016. okt. 16. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Az csak indok,hogy azt hitte neked szeretőd van. Valami nincs rendbe nála,ha ezt így reagálta le ,ahelyett,hogy megbeszélte volna veled a problémáját.
2016. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igy gondolom én is.
2016. okt. 16. 09:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy érdemes ezt ragozni, az előttem szólónak igaza van.

Tarts te is szeretőt és éljetek békében boldogan, vagy ha nem megy neked, akkor válj el. Jobb ötletem nincs, sajnálom a helyzetedet :(

2016. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak kérdések, amikre nem lehet választ adni, vannak helyzetek, amikre nincs jó megoldás. Ez is ilyen, sorry :(
2016. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor mégis mi a megoldás?
2016. okt. 16. 11:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Ebben ki a hunyó,vagy mi erre a megoldás?
2016. okt. 16. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!