Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

a bátyámnak sokáig nem volt barátnője. Most összejött egy lánnyal, aki kb 5 évvel fiatalabb nála, még gimibe jár. A bátyám pincérként dolgozik. Anyukánkkal élünk, aki szintén nem keres túlzottan sokat, én most vagyok végzős a gimiben szóval még nem dolgozom.

A gond az, hogy a bátyám mivel nagyon sokáig nem volt senkije, most nagyon beleélte magát ebbe a dologba, a fizetéséből állandóan a lányt viszi drága éttermekbe, ajándékokat vesz neki, kocsikáztatja. A kocsiját is le akarja cserélni egy másikra, hogy menőbb legyen....

Én nem akarok beleszólni de szerintem ez egy kicsit túlzás és ha a lány otthagyja ( mert még elég fiatal egy tartós kapcsolathoz és a bátyám volt neki az első) akkor nagyon magába fog zuhanni...


2016. okt. 16. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha magába is zuhan, akkor is lesz egy jó kocsija :)


Mindenkinek meg kell tanulnia a leckét. Van, aki elsőre a boldogságot találja meg, ami ritka, de a tapasztalatainkat is bukások árán szerezzük.

2016. okt. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

zuhanjon.

Legalább lesz egy tapasztalata, nem kell megóvni mindentől.

2016. okt. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ha első kapcsolat mindkettőjüknek, elég valószínű, hogy nem fog örökké tartani, de addig is hagy érezzék jól magukat. A bátyád túl fogja élni, ha szakítanak.
2016. okt. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%

Sok ilyen pasi van...szerintem nem sok mindent lehet tenni ez ellen.

A tapasztalataim alapján a szerelmes haverjaim és rokonaim totál vakok a szerelemtöl...

A sájat bukásán fog majd tanulni...talán.

Kár lenne a testvéri kapcsolatotokat megrontani azzal hogy beleszólsz az életébe.

Majd megtanulja hogy a nők nem igénylik a hozd le a csillagokat is szindrómát...tetszik meg jó is egy darabig de a férfiasság ez esetben kevésbé dominál és hamar a megunás szélére sodródik a batyád....akkor kell neki megmosni a fejét...hogy te tudtad de láttad hogy esélytelwn minden figyelmeztetés és tanács.

Nekem az öcsém ilyen...

Hiába minden...megy a feje után.

...és valahogy így van ez jól az ilyen hős szerelmes típusú pasiknál.

29/F

2016. okt. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

Mint már írták, csak hagyd rá. Ha valóban otthagyja a csaj, akkor majd te a tesód mellett leszel és ketten jól bepiáltok.


Nem jó beleszólni más szerelmi ügyeibe mert csak rosszul jöhetsz ki belőle. Ő most ezt akarja csinálni, hát tegye.

2016. okt. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!