Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen sűrűn szeretkeztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sűrűn szeretkeztek a párotokkal, úgy hogy együtt is éltek?

Figyelt kérdés
Mi együtt élés előtt heti 3-szor, több mint egy éve lakunk együtt és azóta lecsökkent heti 1-re de van hogy eltelik egy teljes hét is hogy semmi. Kicsit aggódok. Általában én kezdeményezek. 28/N
2016. okt. 16. 09:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy az együttlétek száma és minősége nagyban függ attól is, milyen a vérmérséklet, mennyire egyeznek az igények.

Van aki elvan heti 1 alkalommal, van aki viszont mindennap igényli.Szóval sok függ attól, mennyire találtatok egymásra e téren.Mi mindketten már-már a azexfüggő kategóriát képviseljük, így evidens, hogy mindennap kívánjuk egymást.Az igényeket is össze kell hangolni, de akkor az igazi, ha két olyan ember találkozik, ahol ezek megegyeznek.

2016. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Beviz Elek ***** válasza:

Ne aggódj, nálunk is lecsökkent, ennek 2 oka is volt.


1. Nagyon sokat dolgozom, nem egyszer csak beestem az ajtón és hasraesve a szőnyegen aludtam. Vagy hazafelé egy parkolóban a kocsiban... Szex? Heti 1-2 alkalommal volt rá energiám.

2. Nagyon jó volt vele, de hiányoztak apróságok. Pl néha csak úgy rácsaptam a fenekére és megmarkoltam, ilyenkor mindig kezdődött a hiszti hogy k rvának érzi ettől magát. Igen, én meg néha azt szerettem volna érezni hogy ő az én szexrabszolgám (csak enyhe dolgokban).


Szóval ebben nem passzoltunk, neki jó volt de én bezárva éreztem magam, idővel meguntam, ha olyan hét is volt hogy heti 1-nél többre legyen energiám, akkor szépen hátatfordítottam és aludtam.



Beszéld meg vele őszintén mielőtt nagy gond lesz.

2016. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Nade kérdező...Eddig azt írtad,hogy NEKED hiányzik jobban az elmaradt szex...Ha így áll a dolog,akkor bizony NEKED is kell többet tenni az ügy érdekében...Én úgy volnék a dologgal,hogy ez nyilvánvaló dolog...Elég baj az,ha szerinted nem...
2016. okt. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Kb. 2 hónapja van ez így. A veszekedések óta. Ő alapjáraton jobban igényli a szexet mint én, ezért aggódok most. Szerintem meg két emberen múlik! Egyébként mondtam neki, hogy jó lenne ha ő is kezdeményezne. Erre a következő estén az volt a kezdeményezés, hogy a kezemet a farkához tette... hm.
2016. okt. 16. 11:04
 15/21 anonim ***** válasza:

Mi egy éve lakunk együtt de a kapcsolatunk elején napi többszöri alkalom volt, az összeköltözésnél már csak napi/kétnapi 1. Konfliktus után heti 2, most hogy én is dolgozom heti 1-nek is örülnénk, de kimerít a munka és este elalszom szex közben. Nem bírom tartani magam felül a fáradtságtól a kedvenc pózaimban, ő pedig a kis túlsúlya és eszetlensége miatt nem tudja tartani magát felül. Kifliben meg nem olyan jó, elunom elkezd idegesíteni és elalszom.

Reggeli szex szintén nem jó mert szájszag nem kedvez a csóknak, a hólyagom tele van és állandóan nyomja olyankor ami fáj. Így orgazmus is lehetetlen nekem.


Szóval akkor szexelünk 1 hónapban ha mindketten hétvégén egyszerre vagyunk pihenőnaposok. Ez ebben a hónapban úgy 2 alkalom volt.

2016. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Titusztitusz ***** válasza:
0%
De ha TE kevesled a szexet,akkor szerinted MI MÚLIK KÉT EMBEREN? Sajnálom ha nem érted azt,amiröl beszélek...
2016. okt. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Javítanék:

Nem eszetlen hanem edzetlen.

2016. okt. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Ilyen nálunk is van, hogy csak úgy odahúzza a kezem.Ettől totál beindulok, és ezt ő is tudja.Miért baj ez?Én meg húztam már a kezét a mellemre.Ez nem zárja ki azt, hogy legyen előjáték.De ha te másfajta kezdeményezést is szeretnél, vagy a romantikusabb verziót, közöld vele.

Lehet, hogy ő ezt a konkrétan a tudtodra adom opciót szereti.Hozzátok összhangba.Ha tudod mit szeret, neked is könnyebb lesz tűzbe hozni őt.

Idősebb vagyok tőled, nekem ne mond, hogy egy férfit nem lehet begerjeszteni, mert nagyon is fel lehet húzni az agyát.

2016. okt. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
kb minden nap
2016. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
90%

2 éve élünk együtt és a napi egy az a minimum, de inkább napi 2-3 a gyakoribb

25L 39F

2016. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!