Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a barátom és az anyja közötti érzelmi manipulálós kapcsolatot?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottunk, de most újrakezdjük, viszont az egyik szakító ok az a barátom anyja volt. A barátom 24 éves, nagyon jó természetű ember, az anyja mégis rátelepszik, mert hagyja. PL: ha hideg van, megmondja neki hogy milyen pulcsit vegyen fel, ha nem akarja azt felvenni a barátom, akkor addig veszekszik vele amíg fel nem veszi. Ha kirándulni megyünk 5x felhívja telefonon. Múltkor kirándultunk, és este 10 re értünk haza, ki volt akadva hogy milyen későn... nagyon aggódott. (pedig 5x telefonáltak: 1x akkor kell felhívni, mikor odaérünk valahova, 1x akkor mielőtt elindulnánk haza, s közben volt még 3 telefonálás hogy mikor megyünk, jól vagyunk e...)Ha fáj a torka, vagy a feje akkor egyből az jön szóba, hogy az ügyeletre kell menni...

Szóval, mikor szakítottam vele, ezt a fejéhez vágtam, hogy nem bírom ezt elviselni. A szakítás után elmondta az anyjának, aki nagyon haragszik rám. Most hogy újra kezdjük, náluk találkozunk és így az anyjával most teljesen el van vágva a jó viszony. :D Ti hogyan kezelnétek ezt a helyzetet?



2016. okt. 16. 15:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, bocsi, 25 éves a barátom... én vagyok 24. :)
2016. okt. 16. 15:31
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

olvassa el Csernus Imrétől a Férfi és a Nő című könyveket. De youtube-on megvan hangoskönyvben is.

A Férfi című könyvben pontosan van ilyen rész, ahol az anyuci pici fiacskájáról van szó! Érdemes ezeket átnyálaznia!

2016. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát most megeszed, amit főztél. :)

Adva van egy anyós jelölt, aki utál téged, és majd háborúba kezd, nehogy elvedd tőle élete férfiát.

Aki nem mellesleg nem tud leválni az anyai emlőről 25 évesen, nem tud nemet mondani, és dróton lehet rángatni. Soha nem fog kiállni melletted.


Jó étvágyat!

Azért szerintem ne tervezz hosszú távra.

2016. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sehogy ne kezeld. Két másik ember egymással való kapcsolatához semmi közöd. Ha jó így a gyerek, akkor ásó-kapa, ha nem jó, akkor viszonlátás.
2016. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Beviz Elek ***** válasza:

#4


Teljesen egyetértek!


Nem jó belemászni a családi dolgokba, ne te akard megmondani hogy milyen legyen a kapcsolatuk. Egyébként meg pont azt akarod csinálni vele amit az anyja tesz jelenleg, csak másik irányból.


Lehet idővel változik a dolog, ha megfelel így akkor maradj, ha nem akkor vegyetek érzékeny búcsút.

2016. okt. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!