Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is tiszteletlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is tiszteletlen voltam?

Figyelt kérdés
A barátommal 4 hónapot voltunk együtt. Új életet akart kezdeni velem kint külföldön. Kölcsön vett fel pénzt, hogy kijussunk. Munkaközvetítő által kaptunk egy munkát, ami nem jött össze. A pénzünk elfogyott. Az ott élő rokonainál voltunk addig, amíg pénzt tudtunk szerezni a haza jutáshoz. Számomra alap dolog, ha valaki befogad, akkor segítsek neki (takarítás, mosogatás, mosás, főzés stb.) és ez így is történt! A rokonainak az egyik tagja magyarországon volt, mikor mi ott voltunk náluk, így videóhívásba beszéltek minden este. Azt tudni kell, hogy engem ők nem ismertek és a barátom se vitt a videóhívásnál bemutatni, magamtól mentem oda bemutatkozni a kamerához. Minden este viszont nem mentem oda. Ebből nagy veszekedés volt, mert ezt úgy vették, hogy én nem tisztelem őket! A barátom ráadásul úgy adta elő, hogy ő takarít, moss, mosogat, főz és az egész családja ellenem fordult. Az én anyukám is szeretett volna a barátommal beszélni, megszerették volna ismerni, de egyszer sem volt hajlandó eléjük állni. A telefonba anyunak azt mondta nem akar beszélni vele, mert nem kíváncsi rá. Ő még inkább nem tisztelte az én anyukámat/szüleimet!! Ezek után szakítottam vele. A barátom 26 éves, én pedig 21. :)
2016. okt. 17. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez egy tirpák banda, exeddel az élen... Ill. exed a tapló, lehet, hogy a rokonok csak azért gondolkodnak rólad így, mert a srác ilyeneket sugallt rólad, ráadásul előadta a mártírt is...

Az meg nagyon durva, ahogy anyukáddal beszélt a telefonba, ezek után én is kihajítottam volna.

2016. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltál tiszteletlen, és jól tetted, hogy kidobtad.

Megérdemli.

2016. okt. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tahó családot kaptál ki, sose bánkódj utánuk!
2016. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. okt. 17. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátod inkább ellenségnek tűnik mint a párodnak.
2016. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így van én is így gondolom! Csak rosszul éreztem magamat, amiket mondtak, mert nem vagyok tiszteletlen! És ha így érezték, akkor normálissan is meglehetett volna beszélni! :)
2016. okt. 17. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!