Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon tiszteletlen viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon tiszteletlen viselkedés egy férfival szemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval tetszem nagyon egy srácnak akivel ismerkedni kezdtünk, én kezdeményeztem de már nem akarok tőle semmit. Meggondoltam magam és azt hazudtam neki, hogy van barátom. De igazából jól esik, hogy odafigyel rám valaki, szóval nem kerülöm a társaságát, sőt néha picit flörtölök is vele. Majd ha találok valakit akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak akkor valahogy megszakítom a kapcsolatot vele. Ez nagy tiszteletlenség a sráccal szemben?
2012. aug. 12. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
ribanc vagy szia
2012. aug. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
88%
szőke vagy kis csillag? am igen az első tökéletes választ adott ordas nagy ribi vagy :D
2012. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát nem túl rendes dolog, gondolj bele a fordított helyzetbe? Te mit szólnál ha ő lenne így veled? szarul esne nem? Van egy örök igazság amit adsz azt is kapod vissza. lehet nem most de késöbb nehogy Te legyél majd ilyen helyzetbe.
2012. aug. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
hülllye ribanc. anyád büszke lehet rád.
2012. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Jellemző hogy a fiúk rögtön ribancoznak..... és a pasikra akik ezt csinálják rájuk mit mondotok????? Ö menő csávó mi???? De persze az itt fent levő pasik mind mindig hűségesek, rendesek sose vertek át még egy lányt sem és véletlenül sem használták ki őket.... EZEN AZ OLDALON MINDEN PASI EGY SZENT!!!!!!
2012. aug. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
tisztességesebb lenne, ha megmondanád neki, hogy nagyon jól esik a társasága, de ne haragudjon, szerelmes nem vagy, de szívesen lógsz vele.
2012. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Bunkó vagy aranyom
2012. aug. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Igaza van Ági8405-nek, ez nem ribanckodás, "csak" kihasználja a fiút, ami elég szemét dolog. Amúgy én még soha nem csináltam hasonló, vagy bármilyen más szemét dolgot egy lánnyal sem, nem is tennék, akkor én egy "szent" volnék?


30/f

2012. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#5

A pasiknál ez alap, bennük még a tiszteletlenség fogalma se merül fel.

De ribancozni azt tudnak a kis szentek:-)

Hányok tőletek, komolyan..

2012. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tisztelet a kivételeknek.
2012. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!