Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotokat nyiltan csábítgatná egy csaj a neten?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ha ezt nyiltan meg meri tenni, úgy, hogy tudja én is létezem nagyon tiszteletlen velem szemben. Megalázónak tartom. Ti mit tennétek a helyemben ?

#megalázás #tiszteletlen #nyiltan #csábítgat
2015. nov. 30. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%

Az egvilagon semmit, nem avatkoznek bele. Probalkozzon csak, annal biztosabbnak erzem a kapcsolatunkat, hogy ez egyaltalan zavarjon.


Ha meg nyomul, akkor hagynam, hogy a baratom lerendezze, nem az en feladatom.

2015. nov. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyiltan pofánbas*nám egy péklapáttal. :D
2015. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Tiszteletlen veled szemben. És? A barátod majd lerendezi, semmi dolgod vele.
2015. nov. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

>úgy, hogy tudja én is létezem nagyon tiszteletlen velem szemben


Ez igaz, de miért is lenne oka tiszteletet mutatni? Nem azért mondom, nem túl szimpatikus dolog, de szerintem nem kell okolni.


Amúgy úgy vagyok vele, mint az első. A barátnőmre 2-3 srác nyomul folyamatosan, de nem zavar, nem avatkozok bele. Jó a kapcsolatunk, nem kell tartanom semmitől.

2015. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha Facebookon,akkor tojnék az egészre,csak elküldi a francba,ha engem szeret.Ha társkeresőn,a pasinak kiadjám az útját.
2015. nov. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én beszéltem vele, hogy állítsa le magát
2015. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak kellene határozottan állást foglalnia és kijelenteni,hogy foglalt vagyok és szeretem a barátnőmet.

Ha nem ezt teszi hanem élvezi a helyzetet akkor a barátoddal kell elbeszélgetned.

2015. nov. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmit, a barátom úgyis lekoptatná :) Feleslegesen próbálkozna.
2015. nov. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Volt rá példa. A barátom elküldte, és bevallom, egy kicsit kacarásztam is a buta lotyón.
2015. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

a barátodnak kell lekoptatnia.

amúgy milyen hülyeség, hogy azt mondják egyesek, hogy miért kéne tisztelnie téged egy idegen lánynak. miért ne kéne? mindenkinek jár egy alaptisztelet. ezért nem vágom pofán pl az utcán azt aki nem szimpatikus, vagy aki nyomul fel a villamosra, de még le se szálltak, vagy a cigányt aki ugat nekem hogy hogy megszexelne. :D

2015. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!