Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra miért változik meg egy vadidegen nő viselkedése, akivel nem is ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy buszmegálló. Egyik reggel előtte sosem látott lány áll mellettem. Véletlenül egymásra nézünk, reflexből ráköszönök, mégse tűnjek egy bamba bunkó elefántnak. Szóval előre ráköszönök mosolyogva, és ő is mosolyogva fogadja. Következő nap szintén ugyanez. Ráköszönök, mosolyogva viszonozza. Harmadik nap viszont pár lépéssel odébb áll, átnéz rajtam, a telefonját buzerálja. Negyedik nap pont elcsípem, véletlenül megint valahogy úgy állunk, ráköszönök, mint ahogy előtte is tettem néhány napig, mert hát miért ne köszönhetnék rá, ő viszont pókerarccal, alig hallható hangon, kissé lehangoltan, csalódottan visszaköszön, és lerí az arcáról, hogy bárcsak ne is lenne ott.


Felvilágosítanátok, hogy ilyenkor mi zajlik le egy nő agyában? Már csak azért, mert személy szerint egy véletlen ráköszönésbe én nem tudok beleképzelni semmit, ha fordított esetben történt volna meg. Nem képzelem el azt, hogy másnap már összeházasodunk, vagy az unokákkal játszunk a téren, ugyanis a racionalitás talaján lépkedek, az illúziókban meg alapból nem hiszek.


Csak érdekességképpen jegyeztem meg, mert a munkahelyemen az egyik irodista lány is eljátszotta ugyanezt pár hete. Gondolom, csak nem az derülhetett ki rólam, hogy GYK-n fröcsögök általában a nőkről, bakter, mert akkor tégla van közöttetek... :D


2016. okt. 17. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem volt kedve köszönni...lehet várta volna, hogy elhívd egy kávéra.
2016. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal le kellett volna szólítanod. Gondolta ad még egy esélyt (2. alkalom). Ezzel sem éltél. Elkönyvelte, hogy valószínűleg csak kedves vagy, és nem akarsz tőle semmit.
2016. okt. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Esélyes, hogy nem te vagy egyedül az életében... :) Munkahelyi és/vagy iskolai gond, probléma a szüleivel, a pasijával stb. Épp kisebb gondja is nagyobb lehetett annál, hogy neked köszönjön. Lehet féltékeny (pszichopata) pasija kifigyelte, hogy idegen pasiknak köszönget a buszmegállóban, és otthon cirkusz volt belőle...
2016. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy miattad történt? Itt te vagy az, aki beleképzel dolgokat a szituációba.

Ha nekem nagyon rossz napom van, depressziós vagyok, akkor én is csak a gondolataimba vagyok elmerülve, és jah, lehet, hogy bunkónak tűnök mások szemében, mert annyira nem érdekel a külvilág/el vagyok bambulva, hogy visszaköszönni is elfelejtek.


- egy lány -

2016. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerűen azt akarja, hogy hagyd békén. Elsőre visszaköszönt, hogy ne tünjön bunkónak. Másodjára azért, mert ha már egyszer köszönt, illik máskor is, de valójában marhára nincs kedve jópofáskodni veled, hisz nem is ismer. Az meg, hogy harmadjára már jó messze állt meg tőled jelzi, hogy nem is akar ismerkedni, és attól tart, ha barátságosan viselkedik, te egyből nyomulni fogsz.

Nem lepődnék meg, ha ezentúl 10 percel előbb indulna, hogy elkerüljön.

2016. okt. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az első pár köszönés csak udvariasságból megy, utána elkezd elege lenni abból, hogy egy idegen köszönget neki és menekül. Valamit változtatni kéne mindenképp.
2016. okt. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem lehet azt várta hogy szólítsd le aztán ez nem történt meg így be vágta a durcit
2016. okt. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#5: Veled értek egyet.
2016. okt. 17. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:

Itt aki beleképzel a dolgokba valamit az te vagy...


Gondolom munkába vagy suliba igyekszik.

A francnak sincs kedve idegenekkel jópofáskodni.

Egyszer köszönt, hogy ne legyen bunkó. Gondolom azt hitte, hogy összetévesztetted valakivel. De hogy minden reggel köszöngetsz csak úgy céltalanul..., hát hülyeség már ne is haragudj meg.


Ha akarsz tőle valamit, akkor szólítsd le, ha meg nem, akkor ne köszöngess vadidegeneknek csak úgy, "mert miért ne köszönjek neki?" alapon.

2016. okt. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ilyen nyomi férival szted ki jönne össze mikor szidod itt ezerrel a nőket csávókám? javulj meg legyél jó ember akkor majd lesz esélyed
2016. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!