Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok, ha rátok írna egy csaj 5 hónap utan, aki nagyon érdekelt titeket?

Figyelt kérdés

A lényeg,hogy a pasi szakította meg a kapcsolatot ismerkedési fázisban, mert nem tudta mit akar. Ez volt az utolsó beszélgetes ot hónapja.

Ez a "nem tudom mit akarok", ha nem kamu duma volt,akkor ti furcsán fogadnatok hirtelen 5 honap kihagyás utan az uzit a csajtól? Mennyire szamit cinkesnek a szemetekben az ilyen? Nem az a kategória,hogy fut a vonat utan?


Vagy örülnetek,hogy újra hallatok róla? Még ugyis,ha benne van a pakliban,hogy ezen ido alatt már becsajoztatok??

Kivancsi vagyok a véleményekre,hogy megéri-e bátorságot venni es egy Hello mi újságot radobni?



2016. okt. 17. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Hello, mizujsággal nem veszithetsz semmit, hajráá. Ha érdekli őt mi van veled majd visszair, ha nem érdekli max. nem ir.
2016. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerinten nincs ezzel semmi gond
2016. okt. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék. :)
2016. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem feltétlen megéri a bátorságot.
2016. okt. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatást!

De ami nagyon erdekel,hogy egy pasiban ilyenkor mi zajlik le hirtelen? Hogy huuu irt a csaj.... Mit akar?? Vagy ti nem

Agyalok ilyenen annyit,mint a csajok?

2016. okt. 17. 20:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretném elvenni a kedved, csak elmesélem, hogy én hogyan jártam kb. 1 hónapja.


Ismerkedési fázis elején voltunk...

Kb. 3 hónapig ismerkedtünk. A hirtelen haragomnak köszönhetően egyik napról a másikra kiadtam a srác útját. (Hozzáteszem nem ok nélkül.)

Akkor nem bántam, majd 3-4 hónap után egyszer csak bevillant az agyamba, hogy vajon mi lehet vele...


Összeszedve minden bátorságomat, majd írtam neki.

Jött is a válasz. Persze ő meg volt lepődve, hogy miért írtam rá, stb. Ezen túllendülve megbeszéltük, hogy nekem el kell utaznom, de majd ha hazaértem találkozunk. Megírtam neki, hogy én már itthon vagyok, megkérdeztem tőle, hogy neki mikor lenne aktuális. Lebeszéltük, hogy X napon találkoztunk. Majd én rákérdeztem az időpontra, valamint arra, hogy hol legyen a találkozó...


Nos, a választ a mai napig írja. :D

Valóban én adtam ki az útját, de ezt az egészet a részéről nem értem. Ha totál közömbös vagyok neki, akkor ne írjon vagy írja meg, hogy nem akar találkozni. De ez...nevetséges!

Én akkor megfogadtam, hogy ilyet soha nem teszek.

Előre kell tekinteni, nem pedig hátra!


Amúgy meg ez a nem tudom mit akarok szöveg...

A legszarabb duma, amit egy ember csak ki tud találni.

Egy fogyatékos embertől elfogadom ezt a választ, de egy egészséges férfitől nem.


Ha szeretnél úgyis rá írsz.


Akár mi is legyen, remélem jól alakulnak majd a dolgaid. :)

2016. okt. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt Utolso neked is!:)

A szemet! Mar bocs! Hogy lehet ilyen aljas? Akkor tenyleg reszedrol nem alakult jol a dolog, sajnalom! En őrlődöm ezerrel. Irjak? Ne irjak? Van,hogy Belépek messenger-be es elkezdek neki irni, aztan gyorsan visszatorlom. Attól felek,hogy mar van valakie es hasra esek. Na es attól is,hogy azt mondja, okes Visszairok neki,mert kis aranyos csaj, nem akarom megbántani. Aztan végig fut agyában:Na de még mindig nalam tart ot honap utan is a csaj?? Es röhögne egy jot...

Látva a te esetedet.. Haaaaat, remegő kézzel írnám az uzit.

Az meg jogos. Eleg hulye duma,hogy nem tudja mit akar...eselyt se adott,hogy megismerjem jobban:(

2016. okt. 18. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!