Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csaj 27 évesen az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj 27 évesen az első három hónap kapcsolat után nem engedi a szexet akkor már szabad más csajjal szexelni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

xD

Ha nem akarsz vele további kapcsolatot, akkor persze hajrá, Casanova! xD

2016. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
bármikor bárkivel lehet szexelni, aki beleegyezik és elég idős. Azzal nem lehet, aki nem akar és túl fiatal. Nem lehet szexelni továbbá állatokkal, tárgyakkal, kivéve ha erre fejlesztették...
2016. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

3 hónap egy 27 éves nőnél??

Hagyd ott mihamarabb.

2016. aug. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%

Nő vagyok és azt kell mondjam 3 hónap már erős túlzás. Ha ismerkedő fázisban vagytok és nem mély még a kapcsolatotok valahogy megtudom érteni, hogy igényed van rá.

De ő milyen okból ennyire zárkózott ettől? Talán vallásos és várni szeretne a házasságig?

2016. aug. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Szabad.

Csak előtte ezzel szakíts.

2016. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

27 évesen három hónap túráztatás az nemigen lehet már szemérmesség.

Ott taktikázás lesz (lásd, hogy az ő muffja egy akkora érték, amit nem ad csak úgy, ukkmukkfukk - Ja... NEKED!).

2016. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Miután szakítottál vele bármit szabad.
2016. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

hát igen fura ez a 3 hónap túráztatás, próbáltam vele megbeszélni ezt de mindig "majd ha készen áll".

Persze én már annyira készen vagyok hogy bármelyik csajba beledöfném.

2016. aug. 16. 21:20
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Hagyd a francba,ezt nőként mondom.Én a legelső kapcsolatomban vártam 3 hónapot,de csak azért,mert szűz voltam.Ne várj rá tovább,tanulja meg,hogy ne játsszon mások idejével...aztán mikor végre szexre kerülne a sor,még kényes és béna is lenne az ágyban,ezt nyugodtan elhiheted:D

20L

2016. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
87%
27 évesen is lehet szűz valaki, de attól még lehet vele a jövőben szuper a szex vagy lehet érte valami trauma. Mindenképp meg kell próbálnod még beszélni vele mert 3 hónap után egy "majd ha készen állok" tényleg egy kicsit kevés a részéről..
2016. aug. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!