Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar a barátom szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a barátom szünet nélkül smárolni?

Figyelt kérdés

Nekem sokszor annyira nincs hozzá kedvem...nekem erre rá kell hangolódnom, nem tudok csak úgy akármikor...ő meg egyfolytában akarná, akárhol.

Melyikünk hozzáállása a természetes? Velem van "baj"?

22/l



2016. okt. 18. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Én már kidobtalak volna.
2016. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet kiszáradt...


Egyébként nincs mindenkinek igénye rá. Meg kell beszélni, hogy neked ez sok.

2016. okt. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ő így igényli, te meg úgy. Beszéljétek meg.
2016. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
"felnőtt" párkapcsolatok...
2016. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Beszélgetéshez és normális programokhoz valószínűleg nagyobb agykapacitás kell, mint amire ő képes. Nincs azzal baj, ha valaki sok érintésre és csókra vágyik, de ez a "ki se másszunk egymás szájából" hozzáállás általában azokra az egysejtűekre jellemző, akik semmi mással nem tudnak előhozakodni. Nem beszélve arról, hogy undorítóan proli, tirpák dolog nyilvánosan cuppogni.

A lényeg az, hogy nem egyeznek az igényeitek, muszáj lesz leülnötök megbeszélni és valamilyen kompromisszumra jutni.

2016. okt. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem szopod le! Amúgy meg egyikőtök sem normális!
2016. okt. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszéljétek ezt meg. Amúgy én sem szeretek nonstop smárolni főleg mondjuk az utcán, vagy ha nem kettesben vagyunk. Egy-egy szájrapuszi belefér olyankor, de ennyi. Amúgy meg ha kettesben vagyunk akkor szeretem, de azért nem bírnám 0-24-ben főleg, hogy a borostája egy egy hevesebb csókolózás után eléggé szúrja a szám.
2016. okt. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!