Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is akinek a párján és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akinek a párján és a szülein kívül nincs senkije? Ez minden esetben rosszra vezet? Emiatt fog majd tönkre menni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

A párommal mind a ketten eléggé magunknak való emberek vagyunk, mielőtt összejöttünk volna akkor sem nagyon voltak barátaink. Mióta együtt vagyunk volt néhány közös ismerősünk, akit néha áthívtunk magunkhoz, vagy meglátogattunk, de amúgy a szabadidőnk nagy részét itthon töltjük nem nagyon szeretünk kimozdulni. Viszont mióta elköltöztünk ezzel a pár ismerőssel sem tartjuk már a kapcsolatot. És nem a mi hibánkból mert mi elutaztunk volna hozzájuk ők nem értek ránk soha. Szóval szépen lassan mindenki eltűnt. Egymáson kívül már senkire sem számíthatunk. A szüleinktől is csak azt hallgatjuk, hogy meg fogjuk unni egymást, hogy barátokat kéne keresnünk. De én elvagyok így, és nem is szeretem nagyon más emberek társaságát. Tényleg lehetetlen az, hogy mi így legyünk boldogok? Szerintetek is ez fogja tönkre tenni a kapcsolatunkat, hogy mindig csak együtt vagyunk?

(két és fél éve vagyunk együtt, abból két éve együtt élünk, és ugyan úgy szeretjük egymást mint az elején.)

23/L


2016. okt. 8. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a családon kívül nincsen igazából úgy senki, de én ilyen szinten elvagyok így is, barátoknak nem érzem szükségességét. Viszont egy kedves, aranyos barátnő nagyon hiányzik, ez az az egy, amire viszont vágyom.(Volt is, de ennek lassan 8 hónapja már vége :( ) De lassan már szerintem jobb ha megbékélek vele, hogy több ilyen szerencsém nem lesz, mint ami egyszer már volt :(
2016. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nincs párom se, és a szüleimtől is 600 km-re lakok. Senkim sincs.
2016. okt. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk közös ismerősünk nincsen, csak egymásnak vagyunk meg a szüleink-rokonok vannak
2016. okt. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nalunk is hasonlo a szitu.Csaladdal is nehezen tudjuk tartani a kapcsolatot a tavolsag miatt,sok a munka is viszont egy kis tarsasag hianyzik azert mindkettonknek.Ennek ellenere nem etezzuk azt,hogy a kapcsolatunkra negativ hatassal lennenek ezek a dolgok.Nekem volt egy nagyon jonak hitt baratnom,de atvert mar tobbszor is a vegen meg nagyon es mar nem tartom vele a kapcsolatot.Neki is volt egy ket baratja,van ki mas barosban el es van aki meg messzebb,kulfoldon. Van mindkettonlnek hobbija amire talan ha kicsivel tobb idot tufnank forditani akkor jobban megtudnank ismerkedni masokkal.Jelenleg keves a szabadidonk es ha van is azt egyutt toltjuk vagy csaladdal.Munkatarsakkal nagyon ritkan neha beul az ember meginni vmit,de sajnos onnan nem alakultak meg ki baratsagok. Szerintem kell valami olyan hobbi ahol tobben vannak es ott van lehetoseg ismerkedni,vagy onkentes munka stb. Most ugy vagyunk ezzel,hogy hianyzik ugyan,de tennunk kell erte hogy ez picit legalabb jobb iranyba valtozzon.Mashol meg mas a problema. Pl akinek meg parkapcsolata nincs az se azt jelenti,hogy mar sose lesz. Egyebkent tul sokat nem logunk egymason munka is van ugyebar. 8 eve vagyunk egyutt,ezalatt nyilvan voltak mar ismerkedesek,de ugy igazan baratsagok nem szulettek. Pl volt egy lany akivel kozps hullamhosszon voltunk ugy ahogy mig neki is volt baratja,de sajnos szakitottak es utana mar inkabb a szinglik tarsasagat keteste.En se ertem miert,pedig en is tudok idot szakitani masra es nem csak a kapcsolatomrol temazok allandoan. Sajnos meg nincs gyerekunk ezert kismamakkal se tudnek spanolni.
2016. okt. 8. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szülők meghaltak, családdal nemigen van kapcsolat, párom kb két éve nincs, barátoknak is van külön élete. Jól vagyok. Tervezem, hogy a továbbiakban is jól leszek. :) 30/f
2016. okt. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ötös válaszolót irigylem, hogy így is elvan. Engem megesz a magány.

30/N

2016. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 1-1 barát nem árt,ha van, nem kell sok barát. Ha tényleg jól elvagytok kettesben,akkor nem probléma. Egyszerűbb, ha csak haverjaitok,jó ismerőseitek vannak,akikkel néha találkoztok. A tipikus legjobb barát manapság már úgyis értékét vesztette..


Ha lenne valami új közös hobbi,vagy csak külön-külön,ahol ismerkednétek korotokbeliekkel,az jó lenne.Sport?

2016. okt. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!