Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Borzasztóan érzem magam.

Figyelt kérdés

Van barátom egy éve, ő nekem az első, előtte sosem adtam esélyt senkinek.

Rengeteget jelent nekem, ő jelenleg a legfontosabb ember az életemben, szerelmes vagyok belé. Viszont mostanában sokat veszekszünk.

Tegnap késő délután elég durvára sikeredett veszekedésünk volt, olyannyira, hogy borzasztó dolgokat vágtam a fejéhez, olyat, amiket sosem mondanék. Borzasztóan éreztem magam, és nem tudom elfelejteni a tekintetét, amikor kimondtam azokat a bántó szavakat, csendben lett és csak nézett rám... Megbántottam azt, aki a legfontosabb nekem.

Most jön csak a legrosszabb dolog: Utána ő elment szórakozni, és hajnalban hazafelé balesetet szenvedett. Elütötte egy elég nagy sebességgel közlekedő autó az utcán.

Amikor engem éjszaka felhívtak, hogy mi történt, nem tudtm szóhoz jutni. Nem tudtam aludni amiatt, amit mondtam neki, és aggódtam is érte.

Sokkot kaptam, sírógörcsöt, már bedagadtak a szemeim, úgy érzem, hogy az én hibám minden.

Három bordája megrepedt, a lába két helyen eltört és elég súlyos agyrázkódást szenvedett.

Nem mentem be hozzá az éjjel. Ma reggel futottam be, de ennél szomorúbb én még sosem voltam. Láttam, ahogy ott fekszik, meggyötört fejjel az, akit annyira szeretek. Eszméleténél volt, de teljesen sokkot kapott, még mindig látszódott rajta.


Annyira nagyon sajnálom.. Nem tudom abbahagyni a sírást. Annyira szeretem őt.. Mit tudok ezzel az érzéssel kezdeni? Ti éreztetek már ilyet? Történt veletek ilyen?


19L


2015. máj. 10. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, nem halt meg, kis idő és felépül majd, ha szereted tarts ki mellette, és beszéljétek meg. Legyél vele sokat, meg ilyesmi.
2015. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Javala ***** válasza:
Csak légy ott vele és párolgás a kórházban
2015. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Javala ***** válasza:
*pátyolgasd
2015. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Interferencia ***** válasza:
Ha még nem tetted volna, kérj bocsánatot azért, amiért megbántottad, és ápolgasd. Majd beszéljétek meg a dolgot. A baleset nem a te hibád.
2015. máj. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Csak amikor bementem hozzá úgy éreztem, hogy nem érdemlem meg, hogy ott legyek, vagy hogy én vagyok az utolsó ember, akit oda kíván maga mellé. Úgy érzem, elidegenítem magam mellől. Meg azt is érzem, hogy ez az incidens csak elválaszt minket, nem még jobban összehoz... Nem bírom.

Ráadásul aludni sem fogok tudni megint, mert el is mesélték, hogy hogyan történt, hogyan esett rá az autóra, stb. És szörnyű. Nem ezt érdemli, ezt én érdemeltem volna..

2015. máj. 10. 22:10
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem a te hibád, kérj bocsánatot és légy mellette, légy erős
2015. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 RRR ***** válasza:

nem te okoztad,ne rágd magad

látogasd,hogy érezze :mellette vagy,szereted

2015. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Jázi :) ***** válasza:

Minden kapcsolatban vannak rosszabb napok és veszekedések, amik erősítik a kapcsolatot.

Valószínű hiába is mondja mindenki, de nem a te hibád a baleset!

Kérj bocsánatot és mutasd ki mennyire is szereted! Többet nem tudsz most tenni. Sajnálom.

2015. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálj arra gondolni, hogy szerencse, hogy ő túlélte a balesetet és felépül, neked meg nem úgy kell leélned az életedet, hogy az az utolsó emléked róla, hogy csendben néz rád a szomorú szemeivel, miután annyira megbántottad.


Ha tényleg szereted, akkor éreztesd vele, ha pedig megbántad, amiket a fejéhez vágtál, akkor mondd el neki őszintén, és kérj tőle bocsánatot.


Azt meg gondolom felesleges a történtek után mondani, hogy máskor ne mondj olyat egy veszekedés hevében sem se neki, sem másnak, amit nem gondolsz komolyan.

2015. máj. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Legközelebb előbb gondolkodj és utána beszélj. Ennyi.
2015. máj. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!