Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi élete csak addig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi élete csak addig nyugodt, harmonikus, és stresszmentes amíg be nem lép egy nő az életébe. Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Nincs így.
2016. okt. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Amiért fordítva is így van. Ha az ember párkapcsolatot létesít, onnantól kezdve felelős a kettőjük között kialakult kapcsolatért. Csak a filmekben lép be az életedbe a nagy ő és éltek boldogan csodálatosan stresszmentesen míg meg nem haltok. Egy jó kapcsolatért dolgozni kell és ez óhatatlanul szül stresszes helyzeteket, mert két emberről van szó. Az emberek pedig nem tökéletesek.
2016. okt. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlen van ez így, sok függ attól, miként lép be az életébe, illetve hogy tekint rá. Az kétségtelen, hogy egy nő képes fenekestül felforgatni egy férfi életét, lehúzhatja a gyötrelmes mélybe ,megkeserítheti az életét, ám a mennyekbe is repítheti elhozhatja számára a sokkal nagyobb harmóniát, amiről álmodni sem tudott korábban. A legtöbb esetben a kettő együtt történik.
2016. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálam, ez mindig fordítva volt. Egyedül, csavargás, pia, stressz, álmatlanság, stb. Belépett egy nő az életembe, nyugalom, rendszeresség, mint egy békés oázis.
2016. okt. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Titusztitusz ***** válasza:
76%
Hát...Az én esetemben mindig pont fordítva volt a dolog...És valahogy mindig pont addig volt stresszes,bizonytalan,és zűrös a életem,ameddig valami nő nem került össze velem,meg "vett a védőszárnyai alá"...Nem tudom hogy honnan szedted azt az ostobaságot,amit írtál a kérdésben...Nőgyűlölő vagy vagy mi?
2016. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Mert kivétel nélkül minden nő azt akarja, hogy egy párkapcsolat kizárólag róluk szóljon, és ezt nagyon sok férfi eltűri egy darabig, nyomatékosítom, egy darabig.
2016. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok csak feltettem egy kérdést.Valahogy így látom a környezetemben.
2016. okt. 19. 19:04
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
pontosan! ma már a nők hordják a nadrágot plussz amit a 6 írt
2016. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
így van, ezért nincs és nem is lesz többet bnőm soha.
2016. okt. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak azokra a férfiakra igaz, akiknek olyan nő lép az életébe. Tudni kell jól választani, ennyi a titok.
2016. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!