Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire látszik kívülről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire látszik kívülről az ember hangulata? És ez miért megnyerő?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy bizonyos napokon több pozitív visszajelzést kapok, máskor nem. Fogalmam sincs, hogy ez mitől van, de igazából csak a hangulatomra tudok tippelni.

Reggelente, amikor álmos és unott vagyok vagy egy fáradt nap után, elég ritkán kapok bármit is. Amikor viszont érzem, hogy jó napom van vagy épp ideges vagyok, sietek, akkor jó pár lány mosolyog, szemez velem és hasonló jeleket küld. Ez miért van? És pl. az ideges megjelenés miért előnyös?


2016. okt. 20. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
A metakommunikáció határozza meg, hogy a többi ember hogyan viszonyul hozzánk.
2016. okt. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt alapvetően tudom és értem is. De azt nem, hogy miért pont így és miért ennyire.

Miért vonzóbb, ha épp sietek vagy láthatóan ideges vagyok?

Sőt, sokszor nyitott vagyok az ismerkedésre, de akkor épp nem történik semmi. Hiába kezdeményezek.

2016. okt. 20. 01:46
 3/6 Fish1 ***** válasza:
100%

Szerintem itt inkább a "jó napom van" dominál mintsem az idegesség.

Te milyen emberhez mész oda vagy milyen emberre figyelsz fel inkább: egy olyanra, aki unott és fáradt vagy egy olyanra, akinek láthatóan jó napja van? :)

A lelki dolgok általában kisugároznak mindenkiből.

2016. okt. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


9.ponttol..

2016. okt. 20. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell túlkomplikálni. Ha jó kedved van, optimistább vagy, jobban észreveszed a pozitív visszajelzéseket. Én soha nem kapok semmilyen pozitív visszajelzést lányoktól, akár jó, akár rossz kedvem van.
2016. okt. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3: Lehetséges, hogy az emberek többségének valóban az jön be, ha látják a másikon, hogy épp jó a kedve. Nekem igazából ez lényegtelen szokott lenni. Fogott már meg olyan lány, aki épp elaludt a buszon délután, meg olyan is, aki toporzékolt! :D

De a sietős rész miért nyerő? Az is azért, mert feltűnőbb a tömegben?


#4: Nem nő vagyok. :)


#5: Az kizárt, hogy azért nem veszem észre. Az egyik legjobb tulajdonságom, hogy tárgyilagos vagyok és jó megfigyelő.

Részvétem, hogy nem kapsz pozitív visszajelzéseket. :/ Szerintem az emberek többségének jót tesz.

2016. okt. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!