Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy két ember egy több okból baromi cikisre sikerült szex után, továbbra is keresik egymás társaságát?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 06:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%

Lehet azért mert a kémia működik köztük,vàgynak egymásra.

Az,hogy első szex rosszul sikerült még nem jelent semmit. Ha "összeszoknak" biztosan jobb lesz.

Gondolom én. :D

2016. szept. 29. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nekem kéne tudnom... De én csak annyit tudok, hogy mikor azt mondta nem tud engem kiverni a fejéből, fél másodperc néma döbbenet után (már azt nem értettem eleve, hogy még szóbaállunk egymással az év legcikisebb légyottja címet nyert esténk (és reggelünk) után), azt gondoltam kissé meglepve, hogy én se őt :/
2016. szept. 29. 06:56
 3/21 anonim ***** válasza:

Szia:)

Szeretet, szerelem megvan a két ember között. Nagyon vonzódnak egymáshoz. Mind kettő kezdő, vagy az egyik, nem biztos, hogy jól fog az első pár szeretkezés sikerülni. Ez olyan mint az ABC. Meg kell tanulni, meg kell tanulni, ismerni a másik testét. Kinek mi a jó, hol vannak a másik erotikus zónái, stb. Nagyon oda kell figyelni a nőre, főleg ha kezdő. Mitől, mikorra tud teljesen ellazulni, feloldódni:) Ezek, mindenkinél másként vannak.

2016. szept. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó csaj/pasi vagy, egy hullámhosszon vagytok és tudtok együtt nevetni még ilyenen is, akkor még érdemes próbálkozni. Hosszú távon úgyis szétmentek ha nem működik.
2016. szept. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha alapvetően nem a szex volt az egyedüli célja az ismerkedésüknek, akkor szerintem teljesen normális, hogy nem szakad meg ennyitől a dolog. Mármint, ha én egyből azt mondtam volna minden cikis szex után, hogy köszi-viszlát, akkor valószínűleg sosem lettek volna tartós párkapcsolataim. Amikor az egyik exem orál után helyezkedett a tényleges akcióra, konkrétan (véletlenül, természetesen) puncin térdelt. Akkor már együtt voltunk vagy egy éve, vagy mennyi, most ha ezért szakítok, akkor megfosztom magunkat a folytatásban bekövetkezett többi kellemes kalandtól. Vagy ha a jelenlegi párommal a kezdetekkori bénázást nem vészeljük át türelmesen, akkor most nem a vőlegényem lenne és nem az esküvői ruhákat próbálgatnám nagy lelkesen. Ott, ahol nem csak a szex az egyedüli cél és értelem a kapcsolatban, ennek nem kell, hogy problémát okozzon. A magam tapasztalataiból kiindulva nem nagyon van olyan (tartós) kapcsolat, ahol nincsenek elvétve bénázások és cikis pillanatok a hálószobában. Meg kell tanulni egymás testét, ki mit hogyan szeret, felszabadulni mellette, elengedni magam, azért ez nem mindig megy egyik napról a másikra.


Szerintem ezzel nincs gond, ne rugózz rajta, előfordul. Vicces lesz majd nosztalgiázni rajta idővel, de ennek két normális ember között, akiket a másik ember úgy általában is érdekli, nem szabadna problémának lennie.

2016. szept. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Lesz még jobb is, ne add fel.
2016. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Miért ne kereshetnék egymás társaságát? Nálunk az első 2-3 alkalom vérciki volt, azóta meg le se szállunk egymásról, ha épp úgy van időnk, és fantasztikus a szex, hogy a harmonikus, tökéletes kapcsolatunkat ne is említsem. :D

Az első szex sokszor ciki, nem ismeritek még egymás testét, nem is tudom, mire számítottál :D Ha valaki ennyi alapján megszakítja a teljes ismertséget, akkor marha nehezen fog párt találni.

2016. szept. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy te vagy az egyik fél, ergo te is keresed őt. Ennek okát bizonyára tudod, és bár biztos nem lehetsz benne, feltételezheted, hogy ő is ugyanezért keres téged.

Meg persze a szituációból adódóan meg is kérdezhetnéd őt; mondjuk ahelyett a nagy adag idegen helyett, akik egyikőtöket sem ismerik.

2016. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Már kötődnek egymáshoz, vagy csak simán olyan erős a vonzalom, hogy adnak még egy esélyt a dolognak. Még a legtapasztaltabbaknak is össze kell csiszolódni, valakiknek gyorsabban megy, masoknak lassabban. De néha amúgy is vannak olyan napok, amikor semmi sem sikerül jól, nem írtad mi történt, de ez is felmerült bennem.
2016. szept. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Barátokkal mentünk szülinapozni, vele ekkor találkoztunk először, nem erre ment ki a dolog, nem ismerkedési céllal mentünk, csak dumálgattunk, iszogattunk, voltak célozgatások, aztán így alakult. Ezért necces a dolog, mert friss ismeretség, és mondhatni ezzel indítottunk. Kimaradt pár ismerkedési fázis.
2016. szept. 29. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!