Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihasznál, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál, vagy tényleg szeretne közös jövőt velem?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve ismertem meg egy férfit, aki nekem már első pillanattól fogva nagyon tetszett, de 12 éve volt barátnője, szóval még csak gondolni sem mertem rá hogy valaha is a barátságnál bármi több közünk legyen egymáshoz. Aztán mégis lett. Ugyanis 4 hónappal ezelőtt szakítottak a barátnőjével. Őszintén sajnáltam, hogy ilyen rosszul alakultak a dolgok közöttük, ő viszont úgy tűnt mintha nem viselte volna meg ez az egész. A szakításuk után egyre többször keresett fel, sokat beszélgettünk, és szeretett is erről beszélni én pedig szívesen hallgattam. Majd 3 hónappal ezelőtt elmentünk a közös barátokkal bulizni, és egy részeg pillanatunkban megcsókolt. Annak tudatában amik vele történtek akkoriban, nem akartam túl nagy jelentőséget tulajdonítani annak a csóknak, azt gondoltam hogy csak az alkohol miatt tette. Aztán rá 2 napra randizni hívott, és azóta gyakorlatilag ugyanott tartunk.


Ezt úgy kell érteni, hogy találkozgatunk azóta is, mindig kitalálunk valami közös programot, aztán rendszerint vagy nála vagy nálam kötünk ki és szexelünk. De ennél nem több. Sokszor kérdezgetem, hogy akkor most mi is van pontosan köztünk amire mindig azt a bizonyos "nem tudom" választ kapom, aztán kihangsúlyozza hogy mi nem vagyunk együtt, viszont szeretné ha ebből később kapcsolat lenne mert ő komolyan vesz engem. Ezt eleinte még el is hittem, de kezdem azt érezni, hogy csak az a lány vagyok a számára akivel felejteni akarja az exét. Én pedig nem akarom a volt barátnőt pótolni, sőt feledtetni sem akarom. Felajánlottam neki hogy adok időt, hogy gondolja át az egészet, legyen egy picit egyedül és lépjen tovább a volt barátnőn aztán keressen fel. Az sem baj ha fél év kell neki ehhez vagy több, tényleg csak az a fontos hogy ő jól legyen, és majd "teljes emberként" tudjon visszatérni hozzám ha úgy érzi itt az ideje. De nem akarja ezt, azt mondja már túl van a másik lányon, csak sajnos én ezt nem tudom elhinni. Nekem hiányzik, hogy együtt aludjunk, egymás mellett keljünk fel és együtt reggelizzünk, hogy kézen fogva sétáljunk az utcán, vagy csak úgy ok nélkül megöleljen stb. Persze tudom, hogy ezekkel sokat kérek tőle, hiszen a körülmények nem ideálisak, de szeretetre vágyom. Nem tudom milyen lehet ez most neki, mit érezhet, hiszen nekem sosem volt ilyen hosszú kapcsolatom, sürgessem hogy döntsön vagy hagyjak neki időt? Érdemes ezt tovább csinálnom vele? Türelmetlen vagyok? Volt már valaki ebben a helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat! 22L/30F


2016. okt. 20. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdező, hagyni kell azt, hogy az előző barátnője emléke ülepedjen benne, legyetek csak barátok extrák nélkül. Ezt így nyugodtan megmondhatod neki. Egy 30-as férfi már nagyon is tudatosan veszi ki a pozitív juve energiákat egy 20-as lányból. Ne engedd magad, legyen tartásod. Legalább egy évet várj azzal, míg összejössz vele, de sokszor keresd a társaságát.
2016. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!