Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ezekkel az eladókkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ezekkel az eladókkal?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam, hogy valaki leírta ide, hogy bement egy boltba és az eladó flörtölt vele meg hasonlók -és néha el is gondolkodtam rajta, milyen lehet. Na, ma velem is megesett, de nem tudtam hova rakni, viszont dobott a hangulatomon :D


Szerintetek ez miért alakult így ki?

Egyszerű szimpátia, vagy annyira unják magukat, hogy így csinálnak jobb hangulatot ideig-óráig?


2016. okt. 20. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Eladóként kérdezem, miben nyilvánult meg az a flört? Ugyanis sokan előszeretettel értenek félre egy mosolyt, vagy bármiféle apró gesztust...
2016. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is eladóként kérdezném,biztos flörtölt?
2016. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én, nem vagyok eladó, viszont van ismerősöm és mondta, elő van írva nekik a mosoly, vevő szemébe nézni és hasonlók.

Ezt, nagyon be lehet nézni. Egy csinos eladónő szemez, mosolyog, jó lenne ha nem előírásból tenné. Vagy is, nem kell mindenbe azt látni, hogy én vagyok a macsó és már rám is akarna ugrani:) Lehet, a mosoly mellett a pokolba kíván.

2016. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van ahol munkaköri előírás, szuper kedves-csupa mosoly és a vevőnek mindig igaza van....

Aki kevés figyelmet kap könnyen félreérti,hát heti szinten kapok ajánlatokat, hogy majd megvárnak munka után... pedig már tini sem vagyok...

2016. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én volt, h burkolt szexpoénokat toltam az eladónővel, vicces volt, de nem képzeltem bele semmit, régi osztálytársam tesója, és fejben már megvolt többször, sőt rá is untam már, ezért kidobtam, rájöttem, h nem pazarolhatom a gondolataimat egy nőre egész életemben, így meg kellett válnom tőle.
2016. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!