Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar, hogy a haverom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a haverom, akivel barátságextrákkal vagyunk, elment egy k*rvához. Jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés

2016. okt. 22. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Talán nem vagy neki elég szexuálisan.

Mégis mit vártál? Feleségül vesz?

2016. okt. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Mit vártál? Ez egy ilyen buli.. A barátság extrákkal tulajdonképpen csak az egyik félnek jó. A másik félnek úgyis sokkal erősebb kötődése lesz, beleszeret stb... és már véged is! Látszik, hogy bele vagy zúgva, különben nem lennél féltékeny.


Én egyet mondok, nőkkel még barátkozni sem lehet igazán, mert kibukik a szexualitás előbb utóbb. Nekem is csak olyan lánybarátaim vannak, akik már menyasszonyok/komoly kapcsolatban vannak. És velük sem járkálok el kettesben sehová. Ha valaha is elmegyek valakivel, akkor az randi és kész.

Férfi nő között nincs barátság.

2016. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jogos vagy nem jogos, a lényeg, hogy rosszul esik neked. Te azt vallod, élje meg veled, amit akar, azért vagy vele. Viszont ha ez nem elég neki, nyugodtan és lelkifuri nélkül elküldheted a francba, nem kell az egészségedet kockáztatni.
2016. okt. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
nem jogos. illetve ilyen esetben én biztosan ragaszkodnék hozzá, hogy kivizsgáltassa magát, mert nem akarok semmit elkapni. ezen kívül máshoz nincs közöd. vess véget ennek a kapcsolatnak, ha nem tudod elfogadni, vagy számodra kizáró ok hogy qrvához megy.
2016. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%

LoL amúgy... ti lányok elmentek havonta STD szűrésre? Én egy prostiban jobban bízok nemibetegségek terén, mivel csak gumival csinálják és rendszeres STD papírokkal bírnak...


Összejövök szexelek egy normális lánnyal, aki soha nem volt semmilyen szűrésen, mert "úgyse kapja el" + gumi nélkül dugott az előző pár barátjával.


No komment...

2016. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ha ő kérne tőlem, akkor elmennék, ja.

de ebben az esetben csak rosszindulatból kérné, elvégre a nő nem szexelt mással, egymással pedig előtte is szexeltek...

2016. okt. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Te meg váltsd ki a bárcát, és mondd meg a fiúnak, hogy ezután hozzád is járhat.
2016. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!