Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit van ezen kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit van ezen kiakadva valaki?

Figyelt kérdés
Szinte soha nem irt nekem facebookon, csak mindig, hogy nah mikor talalkozunk, gondoltam van annyi esze, hogy veszi a lapot, ha mind tartozkodom, miegymas, de nem tette. Fel eve ez ment, most mikor talakozni hivott, mondtam neki, hogy nem akarok mar. Mindenaron el kellett volna mondjam az okat, de megmondtam neki, hogy nem tartozik ra, hogy miert nem, ez az en dolgom.
2015. dec. 28. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem röviden megindokolhatnád neki. Nem kell részletekbe menően, vagy kitárulkozóan, de biztosan érdekli őt, hogy miért gondolod így
2015. dec. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat miutan ossze-vissza probalt ocsarolni, letiltott mondvan, hogy akk o is fog engem szivatni.
2015. dec. 28. 23:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem igazan ertem. Azt meg plane nem hogy miert kell azt hinni hogy a masik "majd veszi a lapot"... Miert nem lehet tisztan es erthetoen elmondani hogy mit akarsz es mi a helyzet? Ettol nem juttok elobbre csak sajat magatokat szivatjatok...
2015. dec. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 evesen (akar csak agyi szinten is, tobb nem lehetsz ezzel a felfogassal) nem kene talan pasizni.


Olyanrol, hogy nyiltsag hallottal mar? Vagy a te fejedben is csak a buta jatszmazas letezik?


Mi is a baj azzal, hogy valaki nem akar agyatlanul a facebookon tarsalogni, hanem csak arra hasznalja amire kene - szemelyes talalkozo megbeszelesere? Megis mi ezen a problema?

De jo, tegyuk fel, hogy te is az a fajta vagy aki inkabb a neten el - ha neked ott van igenyed beszelgetni, akkor miert is nem tudtad kinyitni a kicsi szad? Ja bocs, aki veled kezd, az legyen egybol gondolatolvaso?


Ekkora dedos hisztit mar reg hallottam, gratulalok hozza. A reakcioja se semmi, ennek fenyeben megerdemelnetek egymast egyebkent, legalabb nem tennetek ki ertelmes embereket annak a veszelynek, hogy veletek ismerkedjenek.

2015. dec. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!