Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van kiakadva ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van kiakadva ezen a párom?

Figyelt kérdés

Én hétköznap nem szoktam főzni, de ezt ő már megszokta. Nekem a hideg kaja is tökéletesen megfelel, miután én hazaérek a munkából semmi kedvem főzögetni. Hétvégén főzök, abból max marad hétfőre, és akkor egy nap van neki főtt kaja, a többi nap vagy főz magának vagy bent eszik, stb.

És a múlt héten hazalátogatott a nővérem, és pár napot nálunk töltött. Én meg főtt kajával vártam őt. Csináltam hagyma levest, mézes mustáros csirkét, párolt zöldséget, meg rizst, plusz sonkás tésztát, ha nem szeretné a mézes mustáros csirkét. És a párom ezen kiakadt, hogy rá soha nem főzök még egy félét sem, nem hogy ennyi mindent. Meg ez alatt a három nap alatt, mindig én keltem a legkorábban, és lementem a pékségbe valami kajáért, mert gyerekkorunkba is imádtuk, mikor anyu valami péksütivel várt minket reggelente. :) És a párom mondta, hogy neki sokszor még a kávét is bent hagyom a kávéfőzőben, most meg még reggelit is hozok. De nem értem mi a baja, legalább ő is ehetett főtt kaját, plusz annyi maradék maradt, hogy utána még jópár napig elég is volt neki.

Szerintetek igaza van? Más is ki lenne ezen akadva?


2016. márc. 6. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

értem, hogy minden nap nem főzöl, de néha meglephetnéd őt is, nem csak másnak készülnél. nekem is kicsit rossz lenne, ha a párom másnak mindent, nekem meg semmit.

kedves dolog néha reggelivel várni, vagy bevinni neki a kávét.

ennyit megtehetsz.

2016. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:
100%

is is

beszélnetek kellett volna erről egymással,már régebben



te nem tudtad,kérdezted

ő meg inkább fortyogott ,ahelyett ,hogy szólt volna

2016. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egyáltalán nem jogosan akadt ki, inkább csak nincs ínyére, hogy nem ugrálod körbe és nyalod ki a fenekét.

Nővéreddel rég találkoztál gondolom, ilyenkor általában az ember megadja a módját és próbál kedveskedni, mert nem mindig van lehetősége rá.

Miért is csak neked kéne főznöd RÁ? Ő miért nem főz rád? Vagy Ő miért csinál neked reggelit néha? Te is dolgozol, gondolom Ő is, mindkettőtöknek épp annyiba telne megfőzni.

Szerintem ez kölcsönösen kéne működjön, néha te főzöl valamit, néha Ő, nem az, hogy számon kéri rajtad, hogy te ugyan miért nem csinálsz neki ezt vagy azt.

2016. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem teljesen jogos. Õ a szerelmed elvileg, a legfontosabb a világon stb és baszol fõzni neki hétközben... A tesódnak meg a fenekét is kinyalod. Az oké,hogy nem fõzöl Minden nap na De,hogy csak hétvégén? Szerintem nem halnál bele ha néha meleg étellel várnád a kedvesed...
2016. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

"Õ a szerelmed elvileg, a legfontosabb a világon stb és baszol fõzni neki hétközben"


Nos, ez ugyan úgy elmondható a pasiról is. Elvileg a kérdező a szerelme neki, a legfontosabb stb stb, akkor Ő miért nem várja néha kajával a barátnőjét? Vagy miért nem kedveskedik néha? Most akkor a kérdező is akadjon ki? Még mindig két oldala van az éremnek, nem csak elvárni kell ám. A kérdező is dolgozik és elfáradhat mire hazaér, miért lenne egyértelmű és elvárt, hogy álljon neki főzni?

2016. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem jogos. Ha a testvéredért megteszed a párodért is megtehetnéd. Nem mindig, de legalább néha. Felnőttek vagytok, mondd meg neki, hogy megérted (ami nem igaz, mert különben nem írtad volna ki a kérdést) és ha neki megfelel, akkor te is kompromisszum kész vagy és hetente egyszer lesz egy ilyen nap. Heti egyszer te sem halsz bele a főzésbe, az, hogy neked jó főtt étel nélkül, nem jelenti azt, hogy a másiknak is. Ő eddig nem szólt, elfogadta ezt, most te fogadd el, hogy ő szeretné néha, ha érte is tennél ilyesmit. Az a pasi a párod, akit elméletileg szeretsz, akivel együttélsz, az istenszerelmére, te meg ilyen kis marhaságok miatt ahelyett, hogy beszélnétek, hülye internetes fórumokon kérdezgetsz idegeneket. Az eszem megáll ezektől a mai párkapcsolatoktól, hogy min tudnak problémázni emberek.. Minek vagytok együtt, ha ilyenen kiakadsz?
2016. márc. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rrrrrreennnnn ***** válasza:
17%

Utsònak totàl igaza van.

Egyébként sajna azok vannak lepontozva, akik szerint a kérdezőnek főznie kellene.

Igen, pedig főznöd kellene... Legalàbb egy hétköznap. 2 napra valò kajàt. Nehéz?

Ès hàt ja, ő ezt eddig toleràlta. Most rajtad a sor, nem tetszik ez neked, de sajna ez van.

Ezt függetlenül mondom attòl, hogy itt volt a nővéred. Ez màr csak hab a tortàn...Ha érted...

Az utsô megnyilvànulàsod kicsit hùzòs:"nem értem, mi baja, legalàbb ő is ehetett főtt kajàt".

Tehàt nézd, ő eddig főzött magànak, mégegyszer mondom, egyszer egy héten főzzél!

2016. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Sok válaszolóból, és a kérdezőből is süt az előfeltétel, hogy aki főz, az a NŐ. Ha pasi tette volna fel a kérdést, akkor is így válaszolnátok?
2016. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
#4-es vagyok. Igen ugyanez lett volna a válaszom. Apám anyám fáradtak mégis van kaja mindig.
2016. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%

"Sok válaszolóból, és a kérdezőből is süt az előfeltétel, hogy aki főz, az a NŐ. Ha pasi tette volna fel a kérdést, akkor is így válaszolnátok?"


Jajj ugyan már, nem azt mondtuk, hogy mindennap főzzön, meg vezessen háztartást mert ez a nő dolga, hanem, hogy ha már a testvérére tud főzni, akkor nem nagy kérés, hogy a szerelmére is tegye meg ezt egyszer-kétszer. Nálunk még az utolsó szétszívott agyú csövi kis kollégista is összetud dobni egy túrós tésztát, szóval nem azt kérik váltsa meg a világot. De tudom manapság menő minden vacak kérdésnél az egyenlőséggel jönni. Én nő vagyok és büszke vagyok rá, hogy tudok főzni és szívesen is teszem és úgy gondolom igenis ez a nő dolga. De sokaknak könnyebb felháborodni, bezzeg, ha a mosógépet kéne megszerelni, akkor egyből azzal jönnének, hogy dehát az a férfi dolga. Ugyanmár, miért lett mostanság ekkora divat ez a mindenkinek ugyanaz a szerepe. Remélem a kisbabákat is zöldbe öltöztetitek ezentúl, mert micsoda megkülönböztetés már, hogy a kislány rózsaszínben van a kisfiú meg kékben. Sőt legyen csütörtökönként kötelező minden embernek szoknyát hordani, meg harisnyát, nehogy már csak a nőknek kelljen. Nevetséges ez az egész. Néhány ember lusta főzni vagy nem tud és ahelyett, hogy segítséget kérne vagy megbeszélnék felnőtt módjára, hogy "ne haragudj drágám nincs időm" vagy elmenne egy főzőtanfolyamra, ha van csak nem tud, ahelyett ilyenekkel dobálózik, hogy "ez nem csak a nő dolga". Mennyünk el akkor barkács tanfolyamra, meg hasonló dolgokat megtanulni és iratkozz be kötelezően konditerembe, hogy tudjunk 30 kg-at is simán emelgetni, mert az meg nem a férfi dolga..

L/25

(Bocsánat, hosszúra sikerült, valószínűleg túl is reagálom, de tényleg nevetségesnek tartom ezt a megszállott feminizmust, ami mostanában kitört. Ahelyett, hogy büszkék lennének inkább arra, hogy milyen finomakat tudnak főzni a családjuknak és milyen jó ízűen eszik a főztjüket.)

2016. márc. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!