Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan van rám kiakadva az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan van rám kiakadva az exem?

Figyelt kérdés
Van barátja, már egy hónapja. felhívott magához, azzal, hogy beszélni szeretne. Leitatott, majd lefeküdt velem... Utána mondta, hogy hiányzott velem a dolog és ezért hívott igazából fel. Pasiból vagyok, de kihasználva érzem magam. Elég nagy bűntudatom van emiatt. Facebookon is erről levelezett velem végig utána, csináltam képernyőfelvételt, biztos, ami biztos... De saját magamtól kerülget a hányinger, hogy ez történt. Neki nincs semmi bűntudata "ő akarta és élvezte is"... Amikor megemlítettem neki, hogy engem ez bánt, elkezdett fenyegetőzni, ha elmondom a pasijának és elhagyja megöli magát, meg hogy be fog akkor engem is alázni, mert ey lánynak jobban hisznek stb... Teljesen magam alatt vagyok. tudom, hogy az én hibám is, de nem én másztam rá és ezt ki is jelentette utána. Ennyire még szakítás után se voltam padlón. Jogosan mérges rám? Mit tehetnék?
2014. szept. 14. 01:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jogos az ő mérge. Ami történt, a kettőtök hibája. "Leitatott". Nem kötelező inni, és nem lehettél öntudatlan állapotban, ha felállt és képes voltál a szexre.


Tehát mindketten benne voltatok, nyakig. Ő se legyen mérges, és te se érezd magad kihasználva. Ha többet nem akarsz tőle, szépen koptasd le, ne írj neki, ne reagálj, abból majd ért.

2014. szept. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő józan volt, én ittam csak, mert végig a kezembe nyomta.
2014. szept. 14. 01:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy bemutatta 2 barátnőjét, katit és ginát, és nem voltál magadnál, nem tudtál semmit, mutasd meg a képernyőmentést, ha meg megteszi amit mondott, így járt
2014. szept. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!