Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat a volt párom mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat a volt párom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitottunk 2 hónapja már, most meglátott valakivel aki kihivott kávézni. Soha nem csaltam meg, és vele ellentétben nem adtam okot a féltékenységre sem. Most számon kért, hogy mit gondolok mióta tart a dolog, ki ez. Miért ismerkedek. Én válaszoltam neki hogy most először mentem ki, és nincs köze a dologhoz. Arra hivatkozott hogy barátok vagyunk és el kellett volna mondanom hkgy ismerkedek. És hogy még találkozunk megbeszélni ezt. Nem akarok bajt mit tegyek?
2016. okt. 24. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmit sem kell tenned. Nem a barátod már, nem tartozol neki számadással, azt csinálsz amit akarsz, azzal akivel akarod.
2016. okt. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szinte biztos vagyok benne, hogy ócsárolni fog :( nyilvánosan is, meg annak is akivel voltam.
2016. okt. 24. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Én elküldeném a fenébe. Elvégre semmi köze hozzá hogy kivel ismerkedsz utána. Fordított helyzetben te sem vonnád kérdőre. Szerintem csak azért csonálja mert féltékeny, viszont ha már te tőle nem akarsz semmit jobb leállítani.
2016. okt. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Aki ismer annak meg hiába ócsárol, tudják hogy nem mond rólad igazat, nem?
2016. okt. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Küld el a faszba semmi köze hozzá. Igy is úgyis biztos lehetsz hogy ocsárolni fog ezt is szard le. Azzal akivel voltál meg mond el neki a dolgit hogy féltékeny és nem hagy békén. Ha nagyon eldurvul akkor jelentsd fel.
2016. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Te meg hivatkozz arra, hogy ilyen barátokra nincs szükséged, akik így beszélnek veled, úgyhogy a jövőben szót váltani sem akarsz vele, és ne zaklasson.

Ha pedig nem akarsz bajt a közeljövőben, ne a munkahelyeden ismerkedj, mert annak pont ez a hátulütője. Még elkerülni se tudod az exeket, és csak megkeserítik az életed.

2016. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Ott vágtam volna el, hogy szerinte barátok vagyunk. Nem barátkozunk exekkel és semmilyen beszámolóval nem tartozunk nekik.
2016. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem sok kellett, hogy elküldjem a pi.ába ott hivott fel a kávézás közepette és elkezdett vitázni velem. Következőnek megmomdom neki ha jót akar magának akkor békénhagy mert torkig vagyok vele. Csak a másik felemnek ez még mindig fáj :(
2016. okt. 24. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!