Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt párom folyamatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt párom folyamatosan zaklat engem és megfenyegetett hogy megver/megveret vkivel ha meglát az utcán. Jelentsem fel?

Figyelt kérdés

Ma már 33szor hivogatott, és még egy idegen számrol is irt smst, azt irta h tetszem neki es meg akar ismerni, persze más nevében irta. Ki akar csalni az utcára. A tegnapelőtt is voltam sétálni a barátnőimmel, es akkor is zaklatott, meg akart allni, majdnem elütött, aztan pedig jött a csajával akivel megcsalt engem es a kocsibol mutogattak hogy kapjam be.

Jelentsem fel a redörségen? Már félek kimenni egyedül az utcára.


2010. aug. 28. 19:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel.
2010. aug. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szoval Szoval zaklatás, fenyegetés és becsultesertes. Mit csinal a rendorseg? Pláne hogy most van egy birosagi ugye is mert lopott.
2010. aug. 28. 19:41
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ujabb eljárást indítanak ellene.Mutasd meg az sms-t is.
2010. aug. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy puskát, vagy inkább vmi jó kis gázsprét aztán fújd pofán!


Azért még meg se büntethetnek.

2010. aug. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

A zaklatás vétség, az megáll, ha van video / hangfelvételed.


A fenyegetés is kb ugyanezm de ahhoz vmi levél kell vagy sms vagy jó felvétel meg tanúk.


Egyébként semmi extra nem fog történni max megbüntetik pár ezer forintra és ezzel ki is fújt a dolog.


Én a helyedben elintéztetném a kocsiját vagy vmi hasonló.

2010. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha oylan számról írta az smst ami nincs is a nevén szóval nem előfizetéses akkor az felejtős az nem bizonyít, de amúgysem bizonyaték mivel bárki kezébe kerülhetett a telefonja..



Fenyegető levél kell amiről az írásszakértő megállapítja hogy az ő kézírása, vagy jó minőségű videofelvétel, a többi nem ér semmit..

2010. aug. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amíg vér nem folyik, a rendőrsék jelentősebb intézkedést nem tehet ellene.
2010. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A hívásokat valahogy rögzítsd bizonyítéknak.
2010. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Menj a rendőrségre, ott megmondják a lehetőségeket is, az sem mellékes, hogy behívják kihallgatásra, lehet, hogy ez is visszatartja a jövőben. Nem szabad annyiban hagyni, ne hagyd magad elküldeni.
2010. aug. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

EGy volt barátom egyszer eljátszodta ezt velem, az a vicces, hogy nem ő fenyegetőzött hanem az öccse, mert ő volt a kemény-legény.

Nem vettem komolyan, mert gondoltam úgysem tesz semmit. Egy alkalommal nekifutott a páromnak, szerencsére volt egy barátunk akinek sikerült leállítania. Az után elhallgatott...

A rendőrség nem tesz semmit míg vér nem folyik, sajnos. Próbáld megfenyegetni, hogy feljelented, hátha...

2010. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!