Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szerintetek melyik lenne szebb ajándék ként?

Figyelt kérdés

Nekem nem olyan jó a szemem az ilyenekhez na de ezek közül melyik lenne a szebb és a jobb ajándék:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]



Mielőtt jönnének a beszólások leszögezném nem vagyok gazdag. De megígértem, hogy rendes ajándékot veszek neki ha bele döglök is.



2016. okt. 24. 15:42
1 2 3
 21/29 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Az én ízlésemnek mindegyik giccses, és majdnem biztos, hogy sosem hordanám őket. Ezekkel az a baj, hogy elég sajátságos vonalvezetésűek, nagyon aprólékosak, nem mindenkinek fognak tetszeni. Hacsak nem 100%-ra tudod, hogy az ilyen stílus bejön az illetőnek, akkor válassz valami egyszerűbb, sokrétűen felhasználható darabot.
2016. okt. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Hát nem túl mai trend.

Figyi 200k felett fülbevalót venni hülyeség. Ennyiért inkább menjetek el egy fullos hétvégére meglepi programok stb stb. És szerintem még simán belefér egy egyszerűbb nem gyémant hanem nemes fülbevaló is...

Amúgy meg ezek eléggé a véglet fülbevalók. Vagy túl snassz az első három vagy túlzás a másik kettő. De ez egyéni vélemény...

2016. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyen drága fülbevalónak nagyon nem örülnék... főleg hogy ilyen apró fülbevalókat rendszerint elhagyom.


Ibkább szép cipő hozzáillő táskával vagy valami maradandó élmény... légy kreatív. Te ismered minek örülne

2016. okt. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%

bocs, de ezek cigányosak, ráadásul a pillangó záras a lehető leggagyibb megoldás, tök mindegy, hogy a másik fele gyémánt vagy micsoda

nekem a nem köves fehérarany ékszerek tetszenek

pl ez: [link]

egyáltalán szereti az ékszereket, és ezeket a csillogó gagyikat? ezt azért te jobban tudod, mint mi


ha meg nem szereti, akkor inkább egy all inclusive wellness hétvégére vidd el

2016. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam én is hogy be valami Pesti nagy boltba aztan szabad kezet kap ami megtetszik neki azt huss.
2016. okt. 24. 22:05
 26/29 anonim ***** válasza:
BAV vannak aukciói ahol igazán szép és értékes ékszereket lehet vásárolni ennyiből. De mindez gagyi, bocsáss meg. Nem is irja milyen brill van a fülbevalóba milyen tisztaságú stb. Van néhány belvárosi aukciósház ott is szétnézhetnél.
2016. okt. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább egy szép Hugo Boss táskát és egy farmert ennyiért. Esetleg egy Furla táskát és egy télikabátot. Ismerni kellene a lányt mert igy akármit ajánhatunk. Egy márkás órát talán.
2016. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Érdekes az én barátom ennyi készpénzzel mászkál sokszor, de nekem a születésnapomra a boltból akart venni sütit és a virágcsokort is úgy rakatta össze hogy minél olcsóbb legyen........
2016. okt. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Átnéztem, én akkor már egy gyönygy karkötőre vagy egy szép gyűrűre szavaznék.
2016. okt. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!