Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Szerintetek melyik lenne szebb ajándék ként?

Figyelt kérdés

Nekem nem olyan jó a szemem az ilyenekhez na de ezek közül melyik lenne a szebb és a jobb ajándék:

1: [link]

2: [link]

3: [link]

4: [link]

5: [link]



Mielőtt jönnének a beszólások leszögezném nem vagyok gazdag. De megígértem, hogy rendes ajándékot veszek neki ha bele döglök is.



2016. okt. 24. 15:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy ördöngösség az ajándékozás, de nem "érzék" kell hozzá, hanem egy kis figyelem. Odafigyelni a másikra, hogy mit szeretne. Lehet milliószor jobban örülne egy csokor virágnak meg egy romantikus estének, mint valami csicsás, drága ékszernek. De te ismered (elméletileg), ezt neked kell(ene) tudnod.
2016. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt neked kell tudnod, én pl egy doboz legónak jobban örülnék mint egy kétszázezres fülbevalónak :D.
2016. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Milyen korú a hölgy, milyen színű ruhához, szeme, haja színe arcformája stb ....annyi minden befolyásolja, ezt így lehetetlen kitalálni. 1.2.nagyon szép a lila is, de az elég különleges, szóval ha nincs egy ugyanilyen színű blúz, vagy szoknya vagy kiegészítője akkor nem fogja tudni mihez felvenni vagy ha neki pl. a fekete tetszik vagy az átlátszó, érted?
2016. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
43%

A rendes ajándék azt jelenti, hogy 200000ft-be kerül?

Vagy ő akar ilyet? Ha igen, akkor gondolkozz el rajta, hogy nem csak a külsőségek miatt van-e veled.

Szerintem egyik sem túl szép, ha figyelmes vagy, tudnod kéne, minek örülne a párpd.

2016. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%
Fhu hát nem örülnék ilyen drága és egyben nem túl értelmes ajándéknak...Nem igazán hordok ilyen puccosabb kinézetű ékszereket, a gyémántokat se szeretem túlzottan kinézetre se, arról nem is beszélve hogy véletlenül kiesik és elhagyom vagy valami az nagyon gáz...Nem merném hordani. Ha csak a kinézetet nézem akkor a fekete tetszik a legjobban, de ha 1000 forint lenne akkor se hiszem hogy megvenném magamnak. Számomra egy személyes, esetleg részben kézzel készített ajándék sokkal többet ér mint egy ilyen. Ennyi pénzt meg sokkal értelmesebb dolgokra is el tudnék költeni mint egy fülbevaló. Persze lehet hogy a te barátnőd nem így gondolkodik, de azért én meggondolnám a dolgot még párszor, főleg ha nem vagy annyira eleresztve, mert lehet hogy sokkal olcsóbban tudsz olyat szerezni ami sokkal jobban tetszik neki. Egy ajándék "rendessége" nem a rá költött pénz mértékétől függ.
2016. okt. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
33%
Ha én lennék a barátnőd akkor inkább fülbevaló helyett vihetnél motorozni.:D
2016. okt. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
59%

Rendes ajándék, ami drága, de ronda? Nagyon nénisek.


Nekem az lenne a legszebb ajándék, ha IDŐT töltene velem a párom. Főzne nekem, ilyesmi.

2016. okt. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
46%

Nekem borzasztó gagyinak tűnnek, párszáz forintért lehet venni hasonlókat bizsus boltokban.

Ha meg megtdunám az árát, kitérnék a hitemből... Ennyiért már inkább kocsit vegyen nekem az illető :D Na jó, ez nkább csak irónia volt, a valóságban jobban preferálom az olcsóbb ajándékokat, a legjobb valami saját készítésű. Vagy valami közös program.

2016. okt. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szineset ne vegyél semmiképp, az meg van kötve, hogy mihez veheti fel. Arany, ezüst, rosegold, ilyen színeket érdemes venni.
2016. okt. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 BlackSword ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy autót vegyél, hanem összehasonlítottam neked az árakat...
2016. okt. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!