Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszahódítani a volt barátom?

Figyelt kérdés

Először is: Kér évig voltunk együtt. Az első másfél év annyira tökéletes volt. Imádtam őt. Az utolsó fél év viszont már katasztrófa volt. Veszekedés-szex-veszekedés-szex, ennyiből állt az egész. Akkor már szerintem csak azért voltam vele, mert nagyon jó az ágyban, viszont a személyiségét megutáltam.

Most kb. 3 hónapja szakítottunk, abból 2 és fél hónapig gyűlölt, és hallani sem akart rólam. Most, a múlthéten beszélgettünk, és azt hiszem, megint szeretem. Úgy érzem, mintha megint ugyanolyan lenne, mint az elején.. Nagyon szeretem őt, nem tudom elfelejteni, annak ellenére, hogy mindenki óv engem tőle...

Szerintetek mit csináljak? Mit tennétek a helyemben?

Ne nézzetek hülyének, köszöntem.

19L


2013. okt. 8. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Én hülyének nézlek.
2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Észre kéne venni, hogy állítólag nő vagy, és nem futni olyan szekér után ami nem csak hogy nem vesz fel, de le sem akar bírni.
2013. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: nem vagyok hülye :(

Ja, és róla annyit kell tudni, hogy sosem tudod, mit érez, nagyon titokzatos. Így ez még nehezebb lesz.

Nem tudom, hogy ő szeretné-e megint megpróbálni.

2013. okt. 8. 21:28
 4/7 anonim ***** válasza:
ami veszekedésből állt annak vége
2013. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele többet. Nosztalgiázz vele. Aztán majd meglátod, lehet ő már nem úgy érez, mint te.
2013. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
figyelj, lehet kegyetlen vagyok, de a húslevesen kívül nem nagyon van más, ami jó melegítve. úgyis előjönnének a régi sérelmek, annyival is kevesebb időd van élni :) nemrég szakítottunk egy 3,5 éves kapcsolat után, én is futottam az exem után, de véletlenül belebotlottam egy gyönyörű és kedves lányba, aki megmutatta, hogy nem olyan a világ, ahogy a fejemben az exemmel elképzelem. ne tedd ezt magaddal.
2013. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!