Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik konzervatív beállítottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik konzervatív beállítottságúak, ismerkednek liberálisokkal? És fordítva is persze.

Figyelt kérdés
Jogos emiatt elzárkózni valaki elől?

2016. okt. 25. 12:37
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Légyszi ne olyanokat írjatok, hogy nem a politikai nézet stb alapján kell dönteni meg ilyenek. Inkább saját tapasztalat érdekelne, hogy működhetnek-e ilyen kapcsolatok. Mondjuk az egyik gyűlöli a migránsokat, a másik szerinte be kéne engedni őket vagy a melegek jogai, gyereknevelési kérdések (egy pofon nem árt vs az már bántalmazás és a gyerek hadd csinálja, amit akar) Szóval ilyesmikre gondoltam.
2016. okt. 25. 12:39
 2/22 anonim ***** válasza:
nehéz lesz, mert alapokban egyezni kéne. S amikor nehéz helyzetek jönnek, mi alapján döntötök?
2016. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez elég összetett kérdés... az a gond, hogy sokan olyannyira agresszívan konzervatívak, hogy simán hagyják rámenni az emberi kapcsolataikat is, csak nekik legyen igazuk és kész... (valszeg liberálisban is van ilyen, csak én még nem láttam x))
2016. okt. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem szélsőséges, és ez a fő témája, akkor teljesen mindegy kinek mik a politikai nézetei. Kerüljék ezt a témát és kész. Egy párnak hasonló alapértékekkel kell rendelkeznie, de az, hogy ki milyen pártra szavaz, nem tartozik az alapértékek közé. Viszont nemcsak politikailag lehet valaki liberális vagy konzervatív, hanem szexuálisan is. Na ebben már jobb ha egyeznek!
2016. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Jaj Istenem, nem politika meg párt terén gondoltam.

Hanem mentalitás terén. Nem úgy, hogy ki melyik pártra szavaz. :) Leírtam az 1. hsz-ben a lényeget, aki érti, hurrá, aki nem, hát most mit csináljak.

Aki meg az agymosott zombisat írta: congratulations! Elnyerted a leghaszontalanabb és legidiótább hsz díját.

De mindjárt indítunk neked egy kérdést, hogy milyen nőt akar XY felhasználó? És akkor ott válaszolhatsz amennyit csak akarsz. De itt erre senki sem kíváncsi. Jó, hogy a szemszínét nem osztottad meg velünk. LOL

2016. okt. 25. 14:29
 6/22 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__81..


Nah. Nem venném a lelkemre, ha bármit is magadban kéne fojtanod. Csak tudod, mindent a megfelelő helyen. Na mehetsz!

2016. okt. 25. 14:31
 7/22 anonim válasza:
Pelda, hogy miert remenytelen: mondjuk beengednenek megis egy valag migranst. Az egyik ettol ugy kikeszulne, hogy inkabb kulfoldre akarna menni, a masik meg nem ertene hogy de hat hol itt a gond, mi bajod? Sztem halva szuletett otlet.
2016. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire radikálisak. Párommal mindketten mérsékeltek vagyunk, ő konzervatívabb, én liberálisabb, de nem sokkal. Elfogadjuk egymás álláspontját azokban a dolgokban, amikben nem egyezünk (ő. pl. nem 100%-ban elfogadó a melegekkel kapcsolatban... de nem is echte homofób radikális típus. meg rasszistább cigányokkal kapcsolatosan, mint én...).
2016. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ja, és pl. migrénshelyzet is. Ő visszatoloncolná az összeset, én pl. meg amellett vagyok, hogy párat nagyon erős vizsgálatok után be lehetne fogadni... azokat, akik tényleg veszélyben vannak és akik hasznosak a társadalom számára, akik megengedik a leltárbavételt, ujjlenyomatvételt.
2016. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
71%

Én Jobbikos vagyok. De nem valami hardcore őrült, egyszerűen csak rájuk szoktam szavazni 2010 óta mindig és a legtöbb dologgal amit mondanak, egyetértek. Tudom hogy ők sem tökéletesek nyilván. De még mindig őket tartom a szavazólapon ikszelhető pártok közül a legkisebb rossznak. Talán ez a legjobb szó rájuk az én szememben, hogy a legkisebb rossz.

Amúgy nem vagyok tag, nem szoktam értük lobbizni, vitázni, kommentelni, stb, szóval ennyire nem érdekel a politika.

Ráadásul úgy vagyok Jobbikos, hogy mondjuk ellenzem a halálbüntetést (amit a Jobbik támogat), támogatom a marihuána liberalizációt (amit ők elleneznek és én sem élek vele amúgy) és támogatnám az eutanáziát is (amit ők elleneznek).


Keféltem már sok liberális lánnyal is. Ráadásul úgy vagyok ezzel, hogy tényleg nem érdekel az egész. És ami fontos: Az első néhány randin ezek nyilván nem nagyon jönnek fel. Nem egy bőrfejű vagyok, aki 5 perc után a cigányokat szidja.


Elmondom én mit tisztelek: Az ha valakinek megvannak a saját gondolatai és önálló véleménye. Nem az, hogy van egy párt vagy ideológia aztán mindenben annak követi a véleményét gondolkodás nélkül.

Fegyvertartás. Abortusz. Eutanázia. Drogliberalizáció. Halálbüntetés. Bevándorlók.

Mi van ha ezek közül a felében a libsik által vallott nézeteket támogatom, felükben meg a jobberek által támogatottat? Most akkor én melyik csoporthoz tartozom? Mindenkinek legyen meg a saját véleménye minden kérdésben!

25/F

2016. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!