Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aggódnom kéne amiatt, hogy 9...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódnom kéne amiatt, hogy 9 hónap alatt 1 barátjának se mutatott be a párom, és alig beszél rólam bárkinek? Fiúk, férfiak, ti szoktatok a barátaitoknak beszélni a magánéletetekről, vagy nem szerettek?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyok együtt a barátommal, érezteti velem, hogy szeret, nagyjából működik a kapcsolat, viszont az eléggé zavar, hogy eddig egy barátjának se mutatott még be, pedig lett volna rá lehetősége. Igaz, hogy ő sem sűrűn találkozik velük, de én ezt akkor sem értem. A másik meg, hogy szerintem nem is szokott nagyon beszélni rólam senkinek, van, hogy azt is elsumákolja előttük, ha épp velem van. Nem értem ezt. :/ Lehet, hogy nem gondolja komolyan? De érzem, hogy szeret meg 9 hónap azért nem kevés idő... Mit gondoltok erről? 20/L

2015. máj. 5. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Lehet nincsenek barátai.
2015. máj. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy véletlen 100+ kiló és/vagy ronda?
2015. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Én rejtegetni ugyan nem szoktam, de nem is beszélek róla senkinek, nem tartozik másra.
2015. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, aggódnod kéne.

Valami probléma van: vagy a személyiségével, vagy a kapcsolatban.

Amúgy szoktál vele beszélgetni? Mert akkor ezt is meg lehet kérdezni.

2015. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sok barátja van és nem vagyok bányarém de köszönöm a jóindulatú hozzászólásokat. :)

Természetesen vele is meg fogom beszélni, csak érdekel mások mit gondolnak erről.

2015. máj. 5. 20:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy olyan kapcsolatban élek, ahol sokaknak sok kifogásuk lehetne, pl. a korkülönbség miatt. Én mégis elmondtam a barátaimnak, meg a családomnak, mert büszke vagyok erre a lányra. A kérdésedre a válaszom az, hogy igen, aggódnod kellene. Volna még mit mondanom, ha akarod, elmondom privátban. 40/f
2015. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján szerintem valami nem stimmel.

Mi 10 hónapja vagyunk együtt a párommal, de ismerem az egész nagy családját és a barátaival is 2 hetente találkozok, ha éppen nem csak pasis estét tartanak, akkor szívesen is megyek!.:) A legjobb barátjával és neki a barátnőjével viszont 1-2 hetente összefutunk egy kicsit, amolyan duplarandi szerűségként.

A legjobb barátjának igazából már a 3.-4. randinkon bemutatott, szerintem 9 hónap után ez igazán alap lenne.

2015. máj. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!