Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy pár nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy pár nő azt mondta, hogy helyes vagyok, de még csak megismerni se akartak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg csak hazudtak, nem? Miért nem akarnak olyannal ismerkedni, akit "helyesnek" tartanak? Nem értem.
2016. okt. 26. 01:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nem válasz a kérdésre, csak érinti távolról
2016. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#11

Minden nőhöz közeledik legalább 2-3 férfi, még a kövérekhez is, akik magukban semmi vonzót nem találnak. Le merem fogadni, hogy te is tudsz mondani kapásból 1-2 fiút az életedből, akik úgy néznek rád.

2016. okt. 26. 10:00
 13/15 A kérdező kommentje:

#12

Egyébként én pont emiatt nem közeledek egyetlen nő felé sem. Soha életemben nem is közeledtem. Tudom jól, hogy van még legalább 2-3 másik udvarlója minden nőnek, én pedig nem fogok versengeni senkiért. Igazából elég magas falakat is húztam magam köré, hogy lássam, ki képes megmászni. De szerintem senki se fogja, mert senkinek se érek annyit. Akinek pedig mégis, azért még az életemet is feláldoznám.

2016. okt. 26. 10:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem hazudtak. Valamiért kevés vagy nekik, ennyi. Te tudhatod csak, mi hiányzik.


Vagy még olyat tudok elképzelni, h megkérdezted tőlük, h jól nézel-e ki, és hát nem jössz be nekik, de nem akartak megbántani vagy féltek megmondani, h nem vagy az esetük, mert átmész állatba és mocskolódni fogsz, stb, stb. Ilyenkor jön az aranyos vagy meg kis helyes és innentől masszív hanyagolás.


Én mondtam már meg férfinak, h nem az esetem, sajnálom, hát minden mocskos, felszínes ri.b.anc kvának el voltam mondva, pedig addig barátkozó volt, nyitott és szimpatikus.

2016. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi hiányzik, de tulajdonképpen nem is igazán érdekel. Nem fogok olyan miatt siránkozni, akinek "nem vagyok elég jó". Az időmet csak arra szeretném áldozni, aki képes úgy szeretni, ahogy vagyok. Az emberek többsége szeret képmutató kapcsolatban élni. Na ez nagyon nem én vagyok. Olyan szintre meg végképp soha nem süllyednék, hogy elkezdjek másokat becsmérelni. Igazából csak örülnék neki, ha megmondanák, mert legalább megkímélem magam egy olyan embertől, aki sose lenne képes elfogadni úgy, ahogy vagyok, hisz már a külsőm is problémás a számára. Csak azt nem értem, hogy miért mondják, hogy nincs baj a külsőmmel. Miért nem lehet megmondani, hogy nem tetszem nekik, és ennyi! (?)
2016. okt. 26. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!