Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy a párotok alkalmanként füvezik?

Figyelt kérdés
Én nem próbáltam ki a füvet,nem is érdekel sőt taszít.Nem tudom ezt,hogy toleráljam...Érdekelne mások véleménye is.

2016. okt. 26. 19:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

duhos vagy, felsz es kozben pedig semmit nem tudsz a furol

miert nem kutakodsz egy kicsit

ne a wikipediarol szedd az infodat, hanem jobban melyedj bele a temaba es latni fogod, hogy a marihuanas cigaretta egyaltalan nem olyan karos mint peldaul az alkohol vagy a sima cigaretta


raadasul a tema osszetettebb, mert a marihuananak van gyogyito osszetevoje is meg van az az osszetevoje amitol "betep" az illeto, amitol kellemes/boldog hangulata lesz


az USAban egyre tobb allamban legalizaljak, sokan eskusznek ra, hogy a cannabis olajjal rakot meg egyeb korsagot gyogyitanak


hidd el, nem az ordogtol van


fiatalon probaltam rengetegszer, mindig az lett az eredmenye, hogy fajosra rohogtuk a szankat meg zabaltunk mindenfelet ossze vissza, soha nem jutottam el arra a szintre, hogy kivanjam, vagy hogy fuggove valljak tole es amig a 20as eveimben volt hogy egy honapban akar 2-3x is megesett, igy kozelebb a 40hez elmondhatom, hogy kb. 15 eve nem lattam fuves cigit es nem hianyzik


nem azt mondom hogy add fel az elveidet es szeresd meg a marihuanat, de egy olyan dologtol felsz, aminel a felelmed alapja a propaganda, a media nevelese, hogy ettol tessek tartani mert ez az ordogtol van...pedig nem...de addig nem jossz ra, amig magad utana nem jarsz...

2016. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
De mi értelme van? Miért kell ez? Lenyugtat, vicces, oké. De nyugtatót sem szedsz orvosi utasítás nélkül, azért pedig, hogy viccesebb legyen a baráti összejövetel... Lehet, hogy csak az én baráti környezetem ilyen, de nekünk elég a másik társasága, hogy jó legyen a hangulat. Egyszerűen, csak nem értem, miért kell ez. Dohányozni sem dohányoztam soha, és nem azért, mert ki akartam tűnni, ezzel demonstráltam, vagy bármi. Csak sosem érdekelt. Nem tenne hozzá semmit az életemhez, nincs szükségem rá. Ugyanez a véleményem a drogokról is.
2016. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek azóta, Kérdező?
2022. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!