Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadnátok ha kiderülne, hogy a párotok alkalmanként füvezik?

Figyelt kérdés
Én nem próbáltam ki a füvet,nem is érdekel sőt taszít.Nem tudom ezt,hogy toleráljam...Érdekelne mások véleménye is.

2016. okt. 26. 19:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
Én is füveztem már, értelmes felnőtt ember nem válik tőle függővé, mert tudja, mit csinál. Ha megkínálják, és beleszív párat, az pont nem ugyanaz, mintha mindennap tekerne magának egy gandzsát. Ne parázz.
2016. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Most kicsit általánosítva, de egy füves cigi egyenlő kb 2-4 korsó sörrel.
2016. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Vennék egy kecskét mellé. Aztán mehetnek legelni.
2016. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Hullik a hajam, és nagyon rossz kedvem van mostanában. Szóval biztos hogy kérnék tőle.
2016. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
49%

a marihuanas cigaretta NEM okoz fuggoseget es nem lesz drogos allat, aki sziv

az alkohol, a heroin, a kokain, azok IGEN


a marihuanas cigarettat nem lehet tuladagolni, hiaba szivsz el 200 szalat, max qrva eros fejfajasod lesz es hanysz egy jot


probald meg a sargafoldig leinni magad es ha meguszod, hogy nem leszel agressziv barom, akkor meg megkockaztathatod, hogy alkoholmergezest kapsz es bevisz a mento

heroin/kokain tuladagolastol viszont ott a helyszinen feldobod a talpad


most akkor kerdezem en miert is baj a fuves cigi?


nem zavarna ha a parom alkalmankent fuvezne, inkabb szivjon mint igyon!

2016. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
49%

az alkalmankénti füvezésnek az égvilágon semmilyen káros hatása nincsen.

a rendszeres, pl heti többszöri füvezésnek van csak (tompa, zombi leszel, rövidtávú memóriád elromlik, céltalan leszel meg hülye).

neki ilyen nincs, emiatt nehogy kidobd.

2016. okt. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"a rendszeres, pl heti többszöri füvezésnek van csak (tompa, zombi leszel, rövidtávú memóriád elromlik, céltalan leszel meg hülye). "

forrás?

2016. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

17:


Egy dolog, hogy a fű mondjuk kevésbé veszélyes az alkoholnál, de azért azt se hazudjuk már, hogy egy szinten van mondjuk a koffeinnel vagy az édességgel.

2016. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
A sima cigihez nem hasonlítható, mivel az tömény méreg, és nikotint tartalmaz. A fű pedig természetes, és sok problémára jó gyógyszer. Az alkoholhoz, és a drogokhoz pedig végképp nem hasonlítható.
2016. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Én is hasonló dilemmával küzdök. 3 hónapja járunk, előtte már ismertük egymást, elmondta, hogy dohányzott is, arra akkoriban szokott vissza, amikor megismerkedtünk, és a füvet is próbálta párszor, semmi különös, ő ezt nem érzi problémának, nem tartja drognak, nem káros, stb. Én a dohány, de főleg a drogok tekintetében zéró toleranciát alkalmazok.

Aztán járni kezdtünk, ő meg letette a cigit, azért, mert nem szeretem - de nem az én kérésemre.


Csak aztán jöttek a jelek, hogy talán mégis dohányzik, és el is ismerte, hogy néha a nikotinhiány miatt ingerültebb. Ezért rákérdeztem, szívott-e, mióta járunk. Ő pedig azt mondta, egyszer. Majd visszakérdezett, hogy ja, dohányra gondoltam, mert ő a fűre. Először azt hittem, viccelt, de nem. És nem mutatom, de kiakadtam. A dohányon is, mert kiderült, hogy ha elmegy iszogatni, dohányzik is, meg a füvezésen is, még ha csak egyszer is történt. Azt hittem, ez már a múlt. És azt mondja, kínálták, ezért elfogadta - mindkettőt -, meg nem esik jól dohány nélkül az ital.


Nem tudom, mit csináljak. Nem akarom mutatni, hogy kiakadtam, mert így se mondta volna el, ha nem kérdezek rá, mert szerinte nem nagy ügy. Szerintem meg azért csak tudnom kéne, hogy alkalmanként ezt is magába foglalja a baráti összeröffenés. Régen, amikor csak barátok voltunk, elmondta volna, szerintem. Most nem. Utálom, hogy elhallgat ilyeneket.


És, bár nagyon korai, de már beszélgettünk gyerekekről, stb. És most csak az jár a fejemben, hogy nem akarom, hogy a gyerekeimnek a nikotin vagy a fű miatt legyen valami bajuk. És nem akarom, hogy olyan életfelfogással nevelkedjenek, hogy nem nagy szám, ha elszívnak egy füves cigit.


Megrendült a bizalmam. Bevallja, hogy alkalmanként megesik, de tényleg csak alkalmanként történik?


És szörnyen érzem magam, amiért kiakadtam, egyszerre érzem magam dühösnek, és próbálom bemagyarázni, hogy tényleg nem nagy ügy, nem függő, és talán csak én vagyok a korlátolt, de dühös vagyok, szomorú, csalódott, még az is a fejemben forog, hogy befejezem, és kiszállok még időben, és nagyon nehéz úgy tenni, mintha nem az lennék, azért, hogy ne féljen a reakciómtól, és ne a titkolózást válassza.


24L

2016. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!