Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, hogy összesen háromszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy összesen háromszor szexeltem életemben és mind különböző személlyel volt?

Figyelt kérdés

Az egyik úgy indult hogy nem is lesz több a dologból, csak szex, a másik kettőnél reméltem, hogy lesz folytatás, de nem úgy alakult sajnos. Nagyon gáz? Ettől ribi lennék?

Egyébként 22 éves vagyok.


2016. okt. 28. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Szerintem tök átlagos, pláne 22 évesen! :)
2016. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz és nem vagy ettől ribi.
2016. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kit érdekel?


Mi köze ehhez más embereknek?

Miért kell noname emberek megerősítése számodra, hogy gáz e vagy nem az?

Ha azt mondják, hogy gáz dolog, akkor mi lesz? Összedől a világ, vagy sírva magadba roskadsz?


Az a gáz, hogy megkérdezted. 22 évesen, szexelő felnőtt emberként már lehetne önálló döntésed, hogy felelősséget válasz a tetteidért, akkor is, ha azok másoknak nem tetszenek!

2016. okt. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Nekem is így volt egy darabig.
2016. okt. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy ribi csak pusztán ostoba.
2016. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy gáz! Ennyi idősen lehetett volna sokkal több pasid is, attól sem lennél ribi! Előbb utóbb jön majd akire vársz! Fiatal vagy, keresgélj csak bátran tovább! ;)
2016. okt. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy ribi, és nem az a gáz, hogy háromszor szexeltél, hanem, hogy ezt itt kellett megkérdezned.
2016. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!