Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél olyan személlyel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan személlyel, akiről tudod, hogy sose lehet gyereke?

Figyelt kérdés

2016. szept. 16. 10:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Ez önmagában nem lenne gond.


32F

2016. szept. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Igen.

Egyrészt azért, mert egy párkapcsolat működhet jól gyermek nélkül is, ismerek ilyen házaspárokat, akik nem akartak sosem gyermeket és szeretetben élnek. (tehát nem azért nincs gyermekük, mert nem lehet, hanem mert ők ketten így döntöttek)


Másrészt azért, mert nekem van egy gyermekem és biztos vagyok abban, hogy én sem szeretnék már többet.

2016. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én szeretnék gyereket, de nyitott vagyok az örökbefogadásra is, kérdés, hogy a másik fél ehhez hogy állna.
2016. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%

Igen, mivel én nem szeretnék gyereket.

+ még senkibe nem élveztem bele, ezért vele bepótolhatnánk. Annyiszor mennék el benne, amennyiszer csak lehetséges. :)

2016. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Hát... nem tudom. Az a baj, hogy bár én nyitott lennék más megoldásra is, amivel lehetne gyerekünk (pl. lombik donorspermával), de lehet a másik fél ezt nem szeretné. Márpedig a saját, vér szerinti gyerekről és a terhességről nem szívesen mondanék le senki kedvéért.
2016. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
Nem igazán
2016. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Igen, sőőt örülnék neji,mert én sem akarok gyereket
2016. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ige, ha attól még feláll neki. Én amúgy is inkább örökbe fogadni szeretnék, csak a legtöbb pasinak mániája, hogy saját vérszerinti gyereket akar.
2016. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
abban az esetben igen, ha nem zárkózik el más lehetőségektől, ha esetleg én gyereket szeretnék. és persze ő is szeretné.
2016. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Igen, nálam az érzelmeket nem befolyásolja a nemzőképesség.

Nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék gyereket, de ha idővel megbizonyosodom róla, hogy szeretnék, akkor sem lenne gond, mert van pár megoldás erre a problémára. :)

2016. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!