Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok bízni!? 23N

Figyelt kérdés

Ha egy fiúval ismerkedek sokszor arra gondolok, hogy biztos nem én vagyok az egyetlen akivel így viselkedik, biztos sok már lány van rajtam kívül, és nem gondolja komolyan amit mond, a közösségi oldalak is az ellenségeim: akarva akaratlanul látom milyen lányok képet likeolja, kommenteli. Tudom, betegesnek fogjátok ezt gondolni és jogosan mert én is tudom, hogy ez az.


Viszont én esélyt adok a fiúknak, megpróbálok nekik hinni és nem is érzékelik, hogy mit érzek. Azonban mindig lelépnek, otthagynak másért, kiderül, hogy valóban kamu volt minden szavuk.


Teljes mértékben csak bennem van a hiba? Vagy tényleg ilyen rossz pasikkal ismerkedek? Mit tehetnék?

Kérlek segítsetek!



2016. okt. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más helyeken ismerkedni, és mikor komolyabbnak érzed tisztázni hogy komoly kapcsolatra vágysz.

Nem tudom benned van-e a hiba, viszont lehet hogy pont nincs, mert csak kihasználna de te ennek nem dőlsz be és azért lép le...tehát nem "pazarolja rád az idejét" mert ő nem akar komoly kapcsolatot.

2016. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt utálom a legjobban amikor már 2 hét után mondják mennyire szeretnek...aha persze. Azért írogatott még 99 lànynak rajtam kívül. Osztálytársaimnak is!

A "kedvencem" az volt amikor osztálytársam meséli ráírt egy pasas este és ismerkedni akar. Örültem vele együtt hiszen már régóta szingli a csaj és most hátha összejön neki egy kapcsolat. Igen ám csak amikor láttam,hogy ki írt neki egyből lefagyott a mosoly az arcomról.

Érdekes aznap este nekem írta,hogy szeret közben meg oszt.társammal ismerkedne. Elmegy ő a francba!

Bezzeg személyesen sose volt vér a pucájában mondani,hogy szeret. Szánalom.

2016. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem benned van a hiba! A csalódásaidból általánosítasz és azt hiszed ha néhányszor átb..sztak (mert hagytad) akkor mindig ezt fogják csinálni. Pedig ez nem törvényszerű.


Ha eleve úgy állsz hozzá a dolgokhoz ahogy leírtad, akkor:

1. Mindig azt fogod észrevenni amit a berögzött paráid diktálnak.

2. Amire nagyon összpontosítasz az fog megvalósulni.


Tedd rendbe magad agyilag, kezdj el önismerettel foglalkozni, növeld az önbizalmadat és ne görcsölj rá a témára!!


Minden ember más! Egy új kapcsolat új esélyt tartogat mind a két fél számára.

2016. okt. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ui. A magadban nem bízol, akkor hogy akarsz másban is megbízni?
2016. okt. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
a lájk fb-n nem igazán jelenti azt h akarok is vmit a csajtól.... de akk lehet h csak nálam nem függ össze a kettő...-.-'
2016. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!