Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerhettem ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhettem ennyire félre az exemet?

Figyelt kérdés
Az exemmel a kapcsolatunk tönkrement azon,hogy ő szerette volna az anàlis szexet,én meg már a gondolatától is rosszul vagyok. Ez minden pasinak ennyire fontos,ha az exbaràtnőivel csinàlta már? Egyébként én szakítottam vele, hogy találja meg a hozzáillő nőt ha ennyire fontos neki.
2016. okt. 29. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
17%

nem értem, hgoy jön ide a félreismerés.


(egyébként itt úgy tűnik te voltál fafejűbb)

2016. okt. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Egyértelmű, hogy szakítottál. Felejtsd el és kész. Majd találsz olyat, aki szeret és nem szexjátékszernek kellesz neki.
2016. okt. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rettento eros, felnott kapcsolat lehetett, ha annyit nem tudtatok lekommunikalni, hogy: "Nekem ez nem tetszik. - Rendben. Mit szolsz ehhez akkor?".
2016. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Éppen ezt írtam,hogy megbeszéltük többször is aminek a végén szakítottam. Mivel neki ez fontos, én meg nem akarom.
2016. okt. 29. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem arra célzott #3, hogy fontosabb volt ez a kérdés neked mint ő. meg arra, hogy egy kapcsolatban lehetnek olyan dolgok, amit nem éltek ott ki bár vonzana. egyszerűen, mert egy csomó ennél fontosabb dolog meg ott van.


egyébként nem értem miért voltál ennyire merev. lehet, ha néhány havonta csináljátok az is elég lett volna neki. csak ne az legyen, hogy soha. legalábbis nekem férfiként izgató az anál, de egyáltalán nem fontos, hogy rendszeres legyen. pont jó, mint ritkaság és akkor örülök neki.

2016. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szakitottal emiatt az rendben. Olyat kell keresni aki ezt nem akarja
2016. okt. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Neki volt fontosabb mivel nem értette,hogy én tényleg undorodom ettől. Nem fogok senki miatt olyat csinálni amit utálok,mástól sem várom el.
2016. okt. 29. 18:47
 8/9 anonim ***** válasza:

De te szakítottál nem ő. Ezért írtam, hogy neked volt fontosabb ez a kérdés.


Az, hogy valami undorító nem jeleni azt, hogy nem izgató. Sőt. Lehet engem is az izgat ezekben, hogy ott van erősen a fejemben, hogy ez tilos. Pl általában nem is akarom magát a behatolást itt, de iszonyat felizgat, ha a popsi nyílásához ér az ujjam miközben mondjuk lovagol rajtam. Fura, de érzem magamon a hatást, hogy elönt valami. Ez is undorítana, hogy csak hozzád érnek így?

2016. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Ha egy iylen egyszerű kérdésnek is a szakítás a megoldása, akkor azért nem volt olyan nagyon mély kapcsolat.

szóval én értem a "félreismer" szó előkerülését, te azt hitted, hogy szeret. Hát nem nagyon.

2016. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!