Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzéseket ki tudnám "íratni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sanya20071 kérdése:

Érzéseket ki tudnám "íratni" magamból?

Figyelt kérdés
10 éve magányos vagyok és nem bírom elviselni már.Volt időszakom mikor nem tudtam érezni sajnálatot..stb évek alatt a sok csalódás megedzett.De megismertem valakit, hónapok alatt képes volt rá hogy lebontsa a falakat de csak barátként, és az lett a vége hogy beleszerettem és ami rosszabb hogy úgy alakult hogy pont ahhoz költöztem albérletbe akivel úgymond együtt van.És néha kikészülök legbelül. Mindketten jót akarnak segítenének,aggódnak, féltenek.De egyszerűen nem tudom elfogadni ezt a helyzetet.Az se megoldás ha eljöltözök, mivel otthoni problémák miatt költöztem ide,szóval sehol se jó most :( Ha itt vagyok ezért szenvedek ha otthon akkor meg másért.Egyedül meg nem megy az albérlet.Plusz a lányt is néznem kell mert nagyon sokat jelentek neki,neki is fáj hogy így lát,elengedni se akar.Én se akarom elhagyni úgymond az egyetlen ember aki törödött velem, sokat köszönhetek neki és csak bántanám azzal ha lelépek.Úgyhogy talán ez lenne a legjobb hogy az érzéseket szüntetem meg,így senki se sérül.
2016. okt. 29. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Es te nem serulsz azaltal hogy elvesztesz ilyesmit?

Ezen az oldalon visszatero motivum a pasiknal hogy erzeketlenek akarnak lenni :D

Sajnos persze ez nem lehetseges, talan celravezetobb lenne igazi megoldast keresned.

Elso lepeskent magaddal kell kezdened valamit, mert nekem az egesz irasbol valahogy az sugarzik mintha nem is szeretned magad. Talald ki mi az a minimum amit mindenkepp akarsz, es igyekezd azt elerni.

2016. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szerelmed barátjához költöztél?? Ezen próbálj mielőbb változtatni, mert így be fogsz csavarodni, főleg ha a lány gyakran ott is alszik... Ennél egy idegennel is jobb összeköltözni.


Amúgy patt helyzet. Itt a lánynak kellett volna figyelnie erre, hogy nehogy beleszeress, hogy reménykedj. Nekem is van ilyen haverom, és akármennyire is szeretem, igyekszem vele tartani a távolságot, pont ezért, mert tudom hogy az én részemről ez sose működne.

De ez már mindegy.

Először is keress egy másik albérletet, és próbáld meg elfogadni hogy ő csak barát. Bár tudom hogy ez nagyon nehéz :( Vagy a legjobb lenne megszakítani vele a kapcsolatot, akkor talán egy idő után jobb lesz... :(

2016. okt. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Uj helyre koltozes,idoszakos kapcsolatmegszakitas meg le nem zarom a dolgot,onmagam lelkenek helyretetele.

ezt tennem.

2016. okt. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég cifra szituáció a lány nem szerelmes csak vannak, igen akkor nehéz mikor itt alszik.De nem is tudnám megszakítani vele a kapcsolatot, egy munkahely, egy műszak,egy busszal járunk.Ő azt szerette volna hogy ne legyek haragba a sráccal, előtte gyűlöltem...stb féltékenységből pl

És ez senkinek se volt jó, úgy hogy lett egy találkozó és nagyon szimpatikus a srác úgymond ha nem lenne ez a szitu barátok is lehetnénk, az a fura hogy a srác akarta jobban hogy átbeszéljük, tudja milyen helyzet, átélte.És mindketten a lányt is néztük ő valahol boldog attól hogy nem fújunk egymásra.

De én nem tudnám megtenni vele hogy lelépek mert igaz pasija lehet akármennyi de barátja csak egy.Kb az életemet köszönhetem neki,ha lelépnék nem maradna jóformán senkim, ezért nehéz, haverok persze vannak de az nem ugyanaz.És igen utálom magam de más okból kifolyólag.A sok kínlódás megtette a hatását egyszerűen sugárzik rólam hogy boldogtalan vagyok,a sport se segít.És csak magamba fojtok mindent kiadni nem tudom,4 éve nem sírtam,még emiatt se megy,pedig belülről érzem hogy szétszakadok,órdítani tudnék ha menne...

2016. okt. 29. 23:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Barátságnak indult bár tetszett először is, de az egész a bizalomra a megértésre, épült.Sokmindenen átsegítettük egymást Oda-vissza és ezt egyikünk se akarja feladni.Egy olyan embert eldobni a mai világban akiben 110 %-igen megbízhatsz.. Aki melletted áll...stb az én hibám hogy beleszerettem, ő az elején mondta hogy imád mint barátot de a sok törődés amit kaptam tőle nálam átfordult akaratom ellenére.
2016. okt. 30. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!