Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ábrándítsam ki magamból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ábrándítsam ki magamból?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, van egy 18 éves lány, aki már be is vallotta, hogy folyton én járok a fejében, valami megfogta bennem, fura vagyok számára és lehet, hogy éppen ez. Van, hogy hetekig nem beszélünk, de mindig ír egy idő után. Még csak 3x láttam élőbe, szerencsére nem egy hely a közös szféránk.

Nekem annyira nem tetszik és még kicsinek is tartom magamhoz valamiért, mármint nem korban, hanem "fejben".

Direkt próbálom magam idiótának mutatni, ha beszélgetünk, éretlennek, tehát úgy viselkedek, ami pont, hogy ellenszenvet kellene, hogy kiváltson, de nem.

Nem hiszem, hogy belém szeretett, mert nem, csak tudom, hogy milyen érzés, mikor valakivel passzív a kiszemeltje és elérhetetlen. Kicsit sz4rul érzem magam miatta, hogy ez van, hogy nem akarok többet tőle.

Mit csináljak, hogy végleg kiábránduljon?


2016. okt. 9. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Ezt eljátszottam én is a te korodban. A nőknél ez pont úgy van, hogy az az izgi. Alfaként viselkedsz így, ezzel meg pont, hogy imponálsz neki. Legyėl inkább "béna", ha azt akarod, hogy átnézzen rajtad.
2016. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy úgy érzed, ő többet lát kettőtök közt ami van, és ezért jobbnak tartod ha inkább nem tartjátok a kapcsolatot.
2016. okt. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!