Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valóban az lenne a megoldás,...

Valóban az lenne a megoldás, hogy kiöljem magamból az érzéseket, és ha igen, akkor hogyan?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz, de igyekszem dióhéjban. Alapjáraton betegesen tudok kötődni, van némi személyiségzavarom. Nagy rálátásom van már a problémáimra és igyekszem észben tartani, hogy mely érzések miért vannak bennem (rettegek az elhagyatástól, egyedül úgy érzem nem is létezem, nincs önbizalmam stb..). Régebben (14-18 évesen)rendkívül hideg, távolságtartó és érzelemmentes voltam. Voltak dühkitöréseim, nem voltam boldog, de éltem az életem. Pszichológus nagyon sokat segített, közvetlenebb lettem, nyitottam a világ felé, azóta több komoly kapcsolatom is volt. Jelenleg is van. Őszinte, hűséges, kissé romantikus és nagyon érzékeny vagyok. Szóval egyáltalán nem pasis. Azt látom, hogy a nőknek nem ez kell, nem erre vágynak. Rossz fiú kell nekik, aki erős és bátor. Én nem ez vagyok, nekem mindennél fontosabb a párom és ezt ki is mutatom. Valahogy azonban mégsem jó soha semmi, akárhogy próbálkozom. Rám unnak vagy többre vágynak. Ezért csalódások sora ér. Több éves kapcsolataim mentek szét, mert egyszerűen kiszeretett belőlem a párom és cserbenhagyott. Most is mindent megteszek amit kér, de a legapróbb dologba is beleköt és én vagyok a rossz. Szóval úgy érzem nem vagyok neki sem elég jó, és kezdem azt érezni, hogy senkinek sem. Ezért érzem azt, hogy jobb lenne, ha nem lennék ennyire érzékeny. 24/F

2016. ápr. 7. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Sose akarj más lenni, más miatt. Főleg azért, mert az érzelmesebb, csendesebb fiúk nem jönnek be a nőknek, de ez se igaz mindegyikre, soknak ilyen pasija van.
2016. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

a megfejtés elmondtad "ölj" én is nagyon érzelmes ember voltam ha csak rám ordítottak szinte majdnem sírva fakadtam de 21 évesen be léptem a légi hadseregbe ott a kiképzésbe azt hittem meg halok 6 évet húztam le de az idő alatt meg halt belőlem az érzelem. Ha elmentünk küldtetésre ott mindenkit meg kellett ölni a 6 éves kis gyerktől a 80 éves öreg asszonyt volr úgy le dobtak harminchetünket a sivatgba víz és élelem nélkül teljes felszereltséggel olyam+40 kg-al (lőszer,fegyver,gránát stb...) 3 napig kellett gyalogolnunk hogy ki érjünk a harci terepre és ott pedig minden ártatlan embert meg kellett ölni aki látott minket 37-ből csak 25-en éltüktúl. Volt olyan haverom ideg összeroppanást kapott és bele űrült ő nem bírta a folyamatos gyilkolást én is az miatt száltam ki de szerencse volt hogy csak a 6 éves gyakorlatot írtam alá ha valaki elöbb elakar menni azt meg ölik.


Ja és a Psziologust ajánlom!

2016. ápr. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!